Recent reviews by Pokolorowana

A mi się tam mega grało, dużo smaczków z serialu, losy postaci mogą się potoczyć tak samo lub o wiele inaczej czyli wszystko w naszych rękach. Fakt ,że liczę na kontynuacje bo gra kończy się na ucieczce z więzienia więc teoretycznie na 4 sezonie. Patrząc po osiągnięciach większość niezadowolonych osób nie przeszła nawet całej gry,a ocenia ją negatywnie. Ja jestem pozytywnie nastawiona.
Posted March 11.
Na pierwszy rzut oka gierka wydaje się fajna ale jak twórcy nie potrafią naprawić bugowania się gry i musisz przechodzic pare razy ten sam chapter to chce ci sie juz rzygac. W dziwnych okolicznosciach przy koncowce chapteru drugiego postac w niewyjasniony sposob wpada w petle smierci juz przy samym ladowaniu punktu kontrolnego XD
Posted January 9.
Cool game, an improved version of phasmophobia. Jumpscars, the ability to perform exorcism, puzzles, hidden stories, purchasing a new lobby and its improvements, as well as the ability to purchase clothes for characters. It is known that the game will undergo updates and additional functions will be added: maps, lobbies, etc. So far, everything is positive.
Posted October 16, 2023.
Po aktualizacji mamy wiele nowych możliwości, gra na samym początku jest trudniejsza bo chociażby sam EMF nie jest automatyczny. Doszedł nowy zaklęty przedmiot, ulepszanie przedmiotów zależnie od naszego poziomu, niestandardowe tryby, cotygodniowe wyzwania i widać ,że twórcy mają w planach jeszcze parę innych rzeczy, jak na razie na plus.

Można by jedynie zmienić sposób umierania tzn. zrobić to w jakiś ciekawszy sposób, może z jakimiś jumpscare'ami?
Posted February 1, 2021. Last edited March 4.