Recent reviews by empty

W ciągu 2 dni przyzwyczaiłem się do jego używania, ma mnóstwo możliwości konfiguracji(makra, przypisanie klawiszy klawiatury, przycisków myszy) A co najważniejsze, kontrolera możemy używać do każdej gry, nawet tej poza steama. Do każdej gry możemy zrobić własną konfigurację, która zostanie wczytana po włączeniu gry, po za tym należy nadmienić funkcję żyroskopu, która jest często pomijana. Kontrolera przez ostatni tydzień używałem w GTA i przy jego pośrednictwu rozmawiałem na TS3 funkcją(pusttotalk), sprawdził się świetnie!

Opłaca się sprzedać skiny w CSGO i zakupić ten kontroller podczas przeceny :D

/Kontroler zamówiłem 24 grudnia, 2 stycznia wyjechał kurierem z Holandi, do mojego domu kurier zapukał 5stycznia.
Posted January 9, 2017. Last edited November 22, 2017.
Ostatnio brakowało mi gier wyścigowych, znalazła sie okazja na darmową kopię Dirta 3 NIE CZEKAŁEM! Dzięki tej grze, spędziłem fajne chwile z moimi znajomymi. Według mnie największym atutem tej gry jest tryb multiplayer, bez tego gra byłaby nudna i monotonna.
Zalety:
-Niskie wymagania sprzętowe
-Dobra grafika
-Rózne tryby multiplayer
-Wspomaganie sterowaniem auta dla początkujących, 3 tryby casual, intermediate i chyba pro (czy cos w ten desen)
Wady:
-Brak otwartego świata. W sumie nie ma co sie dziwić to tylko wyścigówka na torze wyścigowym :( .
-Nie przepadam za rozmieszczeniem 3d audio, dzwiek silnika mojego samochodu słyszę raz po prawej stronie mojego headsetu lub po lewej, jest to denerwujące :( Efekty audio, dźwięki jak najbardziej realistyczne, co przekłada się na plusik :D
Pozdrawiam
Posted November 12, 2016. Last edited December 1, 2020.
2,205.1 hrs on record (1,874.4 hrs at review time)
CS:GO Review
not worth it
Posted July 25, 2015. Last edited December 1, 2020.