Recent reviews by Ładny

Zacznijmy od początku. Została stworzona w 2013 roku przez studio OVERKILL - Starbreeze Studio oraz jej wydawcą był 505 Games. Jest to gra FPS z dużym naciskiem na kooperacje graczy (chociaż patrząc na grę z randomami to jest tragedia). Wszystko to jest osadzone w złodziejskim świecie a my sami jesteśmy członkiem "gangu" o nazwie Payday który robi coraz to bardziej niedożeczne i bardzo opłacalne skoki np. kradzież diamentu przed którym jest pełno płapek. Oprócz tego jest bardzo duży wybór broni i pięciokrotnie więcej modyfikacji do nich , są dodatki (bardzo dużo dodatków) o niemałej cenie za jedno. Do tego jest masa postaci do wyboru (każda inaczej wygląda, ma inne drzewko umiejętności mowe).

Podsumujmy

Plusy
-Nacisk na kooperacje.
-Różnorodność misji.
-Duża ilość misji.
-Jeszcze wiecej broni.
-Postacie i drzewka rozwoju.
-Aktualizacje które wnoszą coraz to nowsze żeczy dzięki czemu gra się nie nudzi.
-Masa dodatków
-Modyfikacje gry z nowym wyglądem (bo tylko takie chyba są tylko dopuszczalne).

Minusy
-Masa błędów(które twórcy starają się poprawić).
-Optymalizacja gry (spójżcie przy zakupie na wymagania sprzętowe bo na zwykłym laptopie nie pójdzie.
-Cena dodatków.
-Waga aktualizacji która czasami kładzie na łopatki.
-Ruscy...
-Połączenie internetowe z którym wszyscy mają problem.

Ogółem gra bardzo interesująca ale nie na słabych kompóterach.

PS. Recenzja na polski ;)
Posted December 15, 2016.
2,855.8 hrs on record (1,824.5 hrs at review time)
Czeskie studio dało dupy.
1.Sztuczna inteligencja jest na poziomie ziemniaka, każdy płotek, droga czy budynek to ogromne wyzwanie... Dodatkowo potrafią cię wypatrzeć stojąc w środku dżungli
2.Drewniane animacje
3.Fizyka pojazdów lądowych sprawia, że już nigdy nie będziesz potrzebował helikoptera czy samolotu by latać
4.Symulator bugów
5.Praktycznie brak systemu zniszczeń
6.Poruszanie się własnymi nogami, wszelakimi pojazdami lądowymi, morskimi czy powietrznymi sprawia że chciałbyś po prostu stać w miejscu

Nie chciałbym tej gry nawet za darmo, a już napewno za te 100 zł, wiedząc co mnie spotka.

Update 2021:
Ciągle bez zmian.
Posted August 10, 2016. Last edited November 24, 2021.