473

Recent reviews by Csub

< 1  2  3 ... 48 >
Showing 1-10 of 473 entries
0.0 hrs on record
Pénzt áldozok azért, hogy felhívjam a figyelmet a lehúzásokra.
Posted May 12.
14.7 hrs on record
Sokkal előbb kellett volna ezt kipróbálnom.
Posted May 4.
7.1 hrs on record
Ajánlva lett, hogy próbáljam ki, mert lehet benne ásni.
Szóval ástam.

És bekerültem egy nyúlüregbe, ami a Steamworld.
Posted May 4.
5.8 hrs on record
Ez az egyik legstresszesebb játék, amivel játszottam. Bár az XCOM-mal és Darkest Dungeon-nel ellentétben, ezt legalább élvezem is.
Posted May 4. Last edited May 4.
No one has rated this review as helpful yet
15.2 hrs on record (12.0 hrs at review time)
Elsőnek pár munkás robottal kezdesz, aztán kellenek mérnök robotok, meg kellenek arisztokrata robotok, végül tudós robotok. Mivel ezt nem láttam előre, így minden keverve volt és minden volt össze-vissza.
Következő végigjátszásnál okosabb voltam és létrehoztam a robot szegregációt. Igen, konkrétan gettókat építettem.
De működik.

A bánya rész meg egy kissé lebutított Dungeon Keeper, de amúgy szórakoztató és a zenék is jók.
Posted May 2.
3 people found this review helpful
3 people found this review funny
11.3 hrs on record
Connor és Hank háta biztosan nagyon fáj, miután végig cipelték az egész játékot.
Posted April 27.
0.0 hrs on record
A Nyakuza Metro fejezet sokkal jobb, mint a Seal The Deal. Te jó ég mennyire utáltam azt...
Bár ennek a fejezetnek a vége finoman szólva antiklimaktikus.
Posted April 24.
0.0 hrs on record
Kicsivel több Maneater, ami jó dolog, de nehezebb.
Az új mutációk nagy része remek. A mutáns ragadozók, amik hasonló erőkkel rendelkeznek, mint Te, szintén. A 30 helyett 40-es level cap meglepően keveset számít
Az új ellenfelek egy része is korrekt, bár ha rossz RNG-t kapsz, akkor kapsz egy halom torpedós csónakot, szóval sok sikert.
Viszont a feladatok túlnyomó többsége önismétlő, érdektelen vagy rosszul átgondolt.
Ugyan van pár új mutáció, de a nagyobb nehézség miatt nem érdemes keverni a dolgokat, hanem kiválasztani azt, ami a legtöbb ellenállást adja, HP regenerációt és verhetetlen vagy.
Meg persze a narrátor átment egy természetfilm kommentátorból egy fóliasapkás összeesküvéselméleten túladagolt fazonná, akinek a hozzászólásai nagyon rövid időn belül lesznek nagyon fárasztók. (főleg, mert ez a trope részemről már lerágott csont)
Ja és van "Time Trial" ami ilyen Superman 64 szerű gyűrűn való átúszás időre. Nem nehezek, de... minek vannak? Kinek kell?

Szóval összességében nekem tetszett, de eléggé elnyújtott és abszolút nem maradsz le semmiről, ha ezt kihagyod.
Leárazva javaslom csak.
Posted April 23. Last edited April 23.
2 people found this review helpful
14.6 hrs on record (3.3 hrs at review time)
Azt hittem ez ilyen rövid hülyeség lesz, kis szarakodás, de ez egy korrekt játék, wtf...
Eszembe juttatja a telefonos Hungry Shark játékot.
Posted April 22.
5 people found this review helpful
5.2 hrs on record (2.2 hrs at review time)
Early Access Review
Sejtettem, hogy furcsa játék lesz, tekintettel az első játék végére, de erre nem számítottam.
Mindenesetre szórakoztató továbbra is.
Posted April 18. Last edited April 18.
< 1  2  3 ... 48 >
Showing 1-10 of 473 entries