Recent reviews by ⛧Ado⛧

Gra świetna, multi jak i kampania. Fajnie się gra ze znajomymi kupiłem za 12 zł jak na dzisiejsze czasy to grosze a gierka warta kupna. Taki pro tip dla osób co chcą grać multi pobierzcie sobie north launchera do tej gierki to są takie oddzielne serwery gdzie gra dużo graczy i są dobrze zoptymalizowane. Aktualne serwery gry i multi w samej grze po za north launcherem padają co chwile dlatego warto obowiązkowo zaopatrzyć się w tego northa
Posted May 25, 2023.
Nie polecam nikomu gra pobugowana w chuj nie zbalansowana jedynie kiedy coś idzie grać to ze znajomymi jako surv bo jak trafisz grając killerem na team to jesteś ruchany w dupe bez gumy i nic nie da się zrobić jak grasz killerem to każdy ci teabaguje przed mordą żeby pokazać jak bardzo duże wodogłowie posiada, po paru meczach przegranych w ciągu dnia killerem na 1 rangach na wieczór sam się do siebie śmiałem i mi oko latało, także cudowne doznania... to tyle o graniu killerem a teraz coś o graniu survem jak grasz na solo to najcześciej trafiasz albo na consolowcow co mają IQ rozgwiazdy patryka ze spangeboba w skrócie mięso armatnie ALBO na tunnelującego i face campiącego killera ale to normalka. NO TAKŻE JEŚLI CHCESZ SIĘ DOBRZE BAWIĆ TO ZBIERZ GRUPKĘ ZNAJOMYCH WEŹ LEKI NA USPOKOJENIE I CIESZ SIĘ ROZGRYWKĄ
Posted September 5, 2021.
Kozak gierka nastawiona na RP oraz symulację. Generalnie gierka najlepsza do grania w klanie bo do grania w solo ostre meh. Serwery niby są ale nie mam opinii bo nie grałem za dużo. Ze znajomymi można ale jest opcja że się znudzi. Generalnie arma w najlepszym połączeniu to klan + mody. A jest ich bardzo dużo od pojazdów zacząć na broniach czy też mapach kończąc, do wyboru do koloru. No to teraz może bym powiedział coś o minusach...generalnie gra ma do dupy optymalizację a na modach to już wogle i to powie każdy więc nie należy nastawiać się na stałe 60fps czasami może nawet grę wywalić ale to są tak zwane "humorki army"
Także reasumując gra dobra do grania w klanach, ciekawa i symulacyjna, natomiast optymalizacja ... a szkoda ku*@! gadać.
Posted December 13, 2020.
Cudowna gra
Posted November 29, 2020.
gut gejm
Posted July 2, 2019.
Krótko mówiąc. Garry's mod jest to kolejna świetna gra od Valve w której ogranicza nas jedynie wyobraźnia w której możesz robić dosłownie wszystko. Chciałeś mieć wanne na kółkach czemu nie? chcesz być chodzącym teletubisiem nie ma problemu.
Według mnie gra ma wiele plusów i pare minusów
Plusy+
Dobra na nudy.
Wiele modów.
Dużo trybów multiplayer.
Możliwość zrobienia czego tylko chcesz jeśli posiadasz troche kreatywności.
Minusy-
Polecam posiadać Counter Strike Source lub pobawić się w pobrać textury z internetu do dobrego i bezproblemowego działania gry ponieważ czasami na niektórych serwerach można zauważyć ERRORY i dużo różowych szachownic.
Posted January 17, 2019.
Gra fajna dla tych co lubią survival dobry crafting i wciąga jak ma się z kim pograć.Ogólnie polecam:)
Posted December 31, 2016.