Recent reviews by Smurfo

3 people found this review funny
Early Access Review
Každý ,kdo hrál M&B Warband si nejspíše dokáže představit o čem hra asi bude , pro ty , kteří titul Mount & Blade neznají to ovšem bude složitější , proto jsem se rozhodl uvést vás na správnou míru...
Někoho baví obléhat hrady, někoho vraždit hordy nepřátel a jiné zas obchodovat a přicházet k ziskům , v Mount & Blade Bannerlord II nalezneš to a ještě více , veď svojí skupinu krvežíznivých barbarů , zlodějů , banditů a zabijáků , kovářů či obchodníků , žoldáků nebo tvých udatných osobních strážců a buduj jméno nejen své ale i jméno tvého rodu po celém známém kontinentu s názvem Calradie. Jak? to už je na tobě zda si vybereš cestu míru a nebo cestu války , tak či tak je svět plný barbarů a banditů , kteří ti pokoj stejně nedají a boji se jen tak nevyhneš. vytvoř si vlastní Rod, rodinu, vybuduj vlastní ekonomiku , vlastni pozemky armády lordy a vybuduj své vlastní království v této podle mě úžasné středověké hře ... není to pro tebe ? radši se předháníš s kamarády nebo ostatními hráči v multiplayerových bitvách ? nezoufej hra multiplayer má a rozhodně nedoporučuji si ho nechat ujít , hra se sice stále rozvíjí ale už teď obsahuje zajímavé herní mody a boji se nevyhneš!

co se osobně mě nejvíce líbí na hře? - na kompletním titulu M&B mě nejvíce fascinuje combat systém , který je sice řekl bych jednoduchý, ovšem člověk se ho musí učit a na rozdíl od nejmenovaných středověkých mlátiček je zde takřka vyloučeno aby nový hráč byl stejně dobrý šermíř jako ten zkušenější, jinými slovy všechno má svůj čas a vše vyžaduje trénink ,jak známo , těžko na cvičišti, lehko na bojišti . :)

Všem rozhodně doporučuji!
Posted November 17, 2021.
Posted August 29, 2021.
1 person found this review helpful
1 person found this review funny
Early Access Review
Super hra celkem náročná ale to se dá :)
Posted December 29, 2014.
1 person found this review funny
Hra je velice sci fi z období draků,elfu.skřetů,trpaslíků a lidí tudíž něco jako strategické provedení filmu Pán Prtenů nebo Hobit v podstate na začátku vyberete speciální vlastnosti města vyberete si rasu a prostředí (hory,les,louky) na mapě máte své město ale mapa není multiplayerová jsou zde sice mzltiplayerové bitvy ale jsou bud Co-op nebo jde o rabování města které vám však nikdo neukradne a vy nezačínáte od začátku grafika je podobná hře Might and Magic heroes online budování trvá kolem 5m až 1h ale to málo kdy obvykle tak 20m sice je tam občas tak trochu P2W ale jinak ji zcela doporučuji
Posted November 29, 2014.