Recent reviews by trajler

Game is ok, but asking so much money for simple demo is a mistake. Don't buy it.
Posted July 30, 2023.
Waste of money. Spend few $ more and buy Transport Fever with much more options like ships, planes ect.
Posted March 20, 2021.
Prosta i sympatyczna gra. Sterowanie jest poprawne. Misje dość różnorodne Na pewno nie na długie godziny.
Pozycja do spędzenia przy niej kilku godzin i odstawieniu na półkę, jako że nic nowego się nie odkryje.
Kupona w promocji, dlatego mogę powiedzieć że nie przepłaciłem
Posted December 23, 2020.
Działania są bardzo ograniczone i w pewnym momencie dochodzisz do etapu, w którym najlepiej nic nie robić, bo społeczeństwo do każdej zmiany jest nastawione na nie.
Dodatkowo jak osiągam w wyborach 90% poparcia, to w trakcie następnej kadencji, nie wiadomo dlaczego i bez żadnych znaków poparcie spada do 10% i jest po zabawie

Spodziewałem się czegoś więcej.
Posted August 16, 2020.
Absolutny hit. Niby wydawałoby się że jazda po zgrubsza tak samo wyglądających autostradach do małych miasteczek szumnie nazwane Berlin, Warszawa i Londyn(de facto mniejsze niż Sosnowiec)nie może przyciągnąć nikogo ale jednak przyciąga i to wiele osób, w tym mnie!
Super pomysł na odstresowanie się, jeżeli ktoś nie lubi biegania z cyfrowym pistoletem
Zalety
-ekonomia, możliwość rozwoju własnej firmy
-fajnie odwzorowane, licencjonowanie ciężarówki
-masa modów dodanych przez użytkowników(gra była na to przygotowana)
-realistyczne zachowania truck'a
-rozrywka nieskomplikowana ale skuteczna i wciągająca
Wady(też są)
-brak pór roku, czy też śniegu w Norwegii
-brak awarii samochodu(jakieś urozmaicenie)
-dość ograniczona liczba pracowników(chyba można mieć max 240 do których szybko się dochodzi)
-dostawy mogłyby być trochę mniej opłacalne. Wydłużyłoby to czas dojścia do milionów ale żeby w 30 tygodni mieć 30 garaży i ponad 200 ciężarówek?Chciałbym żeby wszystko takie proste było!
-Ucięta Francja i Włochy. Brak Hiszpanii i Portugalii z krajów głównych
-Długo trzeba czekać na kolejne dodatki
Posted August 8, 2016.