Products

< 1  2  3  4 >
Showing 1-10 of 40 entries
15 people found this review helpful
0.1 hrs on record
- Куди галстук, від тебе, або до мене?
- Я не можу зробити, то що тут цей шнурррок бLять!

- Давайте будемо зніматись, пускай там всі мовчать нахuй!
Posted October 25, 2023. Last edited October 25, 2023.
48 people found this review helpful
🟨🟨🟨🟨🟨🟨⭐🟨🟨🟨🟨🟨🟨
Posted October 21, 2023.
25 people found this review helpful
53.8 hrs on record
Скажіть чесно, чи бувало у вас таке, що коли після Dying Light перемикаєшся на якийсь інший зомбі-виживач, починаєш бігти зі всієї дурі на мертв'яка, пробуваєш вмазати йому у стрибку двома ногами у голову - А ВОНО НЕ ВИХОДИТЬ, ТУТ ТАКОГО НЕМА ПРОСТО.

В інших зомбо іграх завжди чогось не вистачає, постійно хочеться порівняти.

А в Dying Light все класно - і сюжет, і геймплей, і дизайн локацій, і кооператив.

Одна з найкращих ігор про зомбі. Може навіть найкраща.

10/10
Posted October 3, 2023.
13 people found this review helpful
2 people found this review funny
6.1 hrs on record (5.2 hrs at review time)
Ви ніколи не зрозумієте цієї гри, якщо у вас не було курей.
Та і якщо у вас були кури, теж не зрозумієте.

Зрозумієте, тільки якщо грали в Nuclear Throne або Enter The Gungeon(або в щось подібне).

Тому що “Палаючі дзьоби” це найстандартінший action rogue-lite зі всіма відповідними атрибутами, і вирізняється він з по між своїх гусей по цеху тільки візуальним стилем.

На початку гри, гравець обирає собі качура, курку, голубчіка або іншого качкодзьоба за ігрового персонажа та відправляється розчищати різні локації від ходячих морквин, стелс-жаб, псевдо-пінгвінів(stalker?) і, авжеж, на при кінці рівня жирних босів. Виглядає і звучить це досить кумедно.

Гра весела, але водночас досить складна. Час однієї ігрової сесії може зайняти від 1 до 40 хвилин, в залежності від скіла. А щоб пройти повністю всі рівні за один забіг і щоб не крякнути доведеться добряче потренуватись.

Темп гри - дуже не швидкий
Розмір рівня — це розмір вашого екрана
Складність — досить складна
Реіграбельність — стає трохи нудно з часом, тому що боси одні й ті самі, початкова зброя досить слабка, програти суперпросто. Але є досить велика кількість пасивних і активних предметів які непогано урізноманітнюють гру.

Вердикт: Можна пограти, щоб трохи перепочити від Binding The Isaac, Nuclear Throne чи Enter The Gungone або інших канонів жанру.
Posted September 19, 2023.
1 person found this review funny
1.9 hrs on record
Мабудь так би виглядав Age of Wonders 3 на телефоні у 2015ому
Posted March 29, 2023. Last edited April 6, 2023.
35 people found this review helpful
0.0 hrs on record
Не вимахуйтесь та підтримайте улюблену гру. Награти мільярд годин в базову версію з безкоштовними апдейтами, а потім поставити палець вниз длц у ранньому доступі - це якось неповажно до розробника та до самих себе.
Posted January 6, 2023.
2 people found this review helpful
0.1 hrs on record
Не працює для Windows 10/11. Спробув всі конфіги, які люди рекомендують в обговореннях.

Нажаль(або на щастя) так і не вдалось запустити - зависає помаранчевим екраном на старті, і все.

Утримайтесь від придбання або активації, якщо дійсно хочете пограти а не лише для +1.
Posted November 6, 2022. Last edited November 6, 2022.
3.9 hrs on record
Очікування 1го ходу від AI в Time Of Fury займає стільки ж часу як очікування 120го ходу в Civilization 5.
Грати неможливо.
Posted October 29, 2022.
8 people found this review helpful
8.6 hrs on record
Досить непогані перегони, але не вистачає різноманіття.

Плюси:

+Перегони дійсно скажені. Навіть якщо ви керуєте коритом з першого чемпіонату.
+Траси прикольно спроектовані, так-би мовити левел дизайн присутній у нормальному об'ємі.
+Режим арени.
+Різноманітний саундтрек. Хочу виділити Mad Perish - це спрощена версія Iron Maiden, але така ж драйвова. Гру навряд чи ще буду запускати, але єдиний альбом групи ще тиждень або два буду слухати :)

Мінуси
-Мало трас. Їх тут штук 7-8 і вони повторюються час від часу з різними модифікаціями: звичайна траса, перегони у зворотньому напрямку, з дощем, зі снігом і т.д.
-Досить багато часу можна витратити на відкриття нової машини, і саме це може блокувати прогрес по грі.
-На деяких машинах відсутній баланс і на них просто нереально їздити. Наприклад легкі тачки перевертаються на кожному повороті, сусіди можуть з легкістю винести їх з треку, а якщо втопити нітро на всю, то ці "ракети" просто вилітають в космос. І прикол утому, що купивши таку машину, з нею вже нічого не зробиш, треба збирати но нову, щоб краще проходити далі.

Але все ж таки рекомендую, на деякий час точно вистачить :)
Posted October 25, 2022.
10.9 hrs on record
Hegemony: Rome має багато гарних ідей, але вони на жаль нівелюються досить довгим часом очікуванням переміщення юнітів, багами, тупим AI та одноманітністю.

У сендбокс режимі племена можуть бігати один за одним, палити корівники та застрягати між холмів. Якихось великих амбіцій в них нема, то ж грати ні з ким, навіть на рівні "експерт" :)

У режимі кампанії бувають місії де треба перемістити майже всі свої війська на інший кінець карти, і ця біготня займає реальних 5 хвилин. Причому одна половина ваших військ застрягне поміж холмів, а іншу половину переб'ють місцеві гали. Автосейв може це не зацінити та не зберегти. І треба перезапускати карту і знову чекати.

З прикольних ідей: ланцюги постачання між містами, можливість захоплювати ворожі війська, класна мальована карта з фігурками на zoom out, величезна локація у режимі сендбокс.

Можна пограти, але раджу перед цим провітрити хату, бо через 2-4 години вам буде душно від цієї гри.
Posted October 11, 2022. Last edited October 11, 2022.
< 1  2  3  4 >
Showing 1-10 of 40 entries