Recent reviews by HuntThemDown

Bardzo innowacyjna pod względem fabuły oraz otoczki świata. Gameplay bardzo przypomniał mi i zachęcił do powrotu do gier izometrycznych jak fallout lub allien shootera. Narazie mam 13 godzin ale będzie dużo więcej godzin przegranych w tą pozycję. Jedynym minusem dla mnie jest znajdywanie wskazówek które często nie jestem za cholerę znaleźć i nie mam informacji czy potrzebuję jakiś lepszy sprzęt aby ją znaleźć czy poprostu jestem ślepy. Bardzo polecam grę i liczę że będzie o niej głośniej.
Posted November 25, 2021.
Mimo fazy alfy to gra ma wiele do zaoferowania i ciągle się rozwija dodając nową zawartość. Jak na razie jest tylko 3 łowców ale za to każdy z nich jest unikatowy i wymaga innej strategi. Tak samo jak scavengersi którzy oferują mase frajdy dzięki swoim umiejętnością do zmylania łowcy lub pomocy innym. Gra bardzo dynamiczna i satysfakcjonująca przy każdym osiągnięciu lub wspięciu się w tabeli graczy.
Posted July 1, 2019.
W moich oczach najbardziej wciągający FPS

Wielkie mapy ,masa operatorów i rozwiązań taktycznych które możecie przeprowadzać. Gra kładąca duży nacisk na zgranie i komunikacje. Jeśli działacie ze swojimi kumplami z oddziału ,po przeciwnikach zostanie tylko krwawa plama. Wspaniałe jest również ciągłe ulepszanie gry oraz dodawanie nowej zawartości która zapewnia odświeżenie rozgrywki i kolejne nowe pola do pobisu w obronie jak i ataku

Jak dla mnie gra warta swoich pieniędzy. Dozobaczenia na polu walki
Posted November 24, 2018.
L4D to świetna gra polecam ją raczej lubiącym akcje a nie horror gdyż tego drugiego jest mało szczegulnie polecam tryb kontra i mutacje do tego trybu nie można wydawać tu kasy (chyba że na nie oficjalnych) serwerach. Nowe zombie są ŚWIETNE
Posted July 2, 2015.
1,224.2 hrs on record (422.1 hrs at review time)
Uważam tę grę za wielki przełom Valve nawet doruwnujący CS owi. Gra jest świetna można rywalizować jak i współpracować ze znajomymi. Możliwość zakupu kosmetyków jest świetna acz nie przesadzajcie z kasą wydawaną na tę grę
poniewarz trudno znaleźć umiar
Posted June 28, 2015.