Recent reviews by jingoule

xddddd
Posted September 23, 2023.
2,830.7 hrs on record (2,342.8 hrs at review time)
iz gud gem 10/overwatch

pootis is goodis.
Posted November 24, 2016.
oh yes. gud gaem, robtop git gud and maek da 2.1 fastur. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Posted April 30, 2016.
Cóż... od czego by zaczac...
Więc: Gra jest bardzo rozbudowana, ma dużo szczegółow, jest grą Horror-Survival o typie Zombie... no i ogółem to tyle.
Wchodząc bardziej w grę, widzimy fabułę, która jest bardzo ciekawa, i <spoiler spoiler spoiler>.
Sa różne typy Zombie, zwane Special Infected, od skakania i wyrywania 'bebechów', do plucia trujacym kwasem, ktory zżera ci nogi. Jest bardzo dużo trybów gry i broni. Wiekszosc innych wiadomosci o tej grze mozesz sie dowiedziec... KUPUJAC JA!
Posted December 2, 2015.
Moge ja opisac trzema szczegolowymi slowami - smiechowa, wciagajaca, interesujaca. Naprawde, jezeli dobrze sie zagra w ta gre, jest tak smieszna do posikania/ wciagajaca do bolu/ interesujaca do kosci. Ta gra ma w sobie potencjal, szkoda ze update'y juz tak czesto nie wchodza. Sa tam rozne tryby gry np. Dark RP - Roleplay Hide'n'Seek - Chowany Prop Hunt - szukanie rzeczy, ktore sa graczami Build mode - Budowanie. Te tryby gry mnie najbardziej wciagnely (moze nie Dark RP) i bardzo sie przy nich bawilem. Polecam wszystkim ktorzy graja w sandboxy.
Posted June 11, 2015.
Jakby o tej grze opowiedziec... jest ona o bieganiu. Co ja mowie... parkourze! Jest ona wciagajaca, interesujaca i szczegolnie mi sie podoba (chociaz mam 6.9 h xD). Sa tam rozne typy przeciwnikow i ''pomocnikow''. Gra opowiada o pewnej dziewczynie, ktora przeszla koszmar gdy byla mala. Miasto zmienilo sie nie do poznania, i ona chce to zmienic. Dobra, nie bede wiecej spoilerowal, mam nadzieje ze ta gra przypadnie tobie do gustu.
Posted June 11, 2015.
Jako że mam 260+ godzin przegranych w tej grze, moge o niej troche opowiedziec. Jest to cos w stylu Minecraft 2D, lecz moim zdaniem jest ta gra lepsza od ''Minkrofta''. Po zabiciu WoF (Wall of Flesh, jeden z ''wiekszych'' bossów) gra naprawde wciaga. Jest tam ok. 16 bossów, kilka mini-bossów, i BARDZO DUZO itemków i potworów. Sa tez tam NPC'eki, które sprzedaja rzeczy potrzebne nam (nie zawsze) do przejscia na lepszy poziom uzbrojenia. Duzo razy, gdy pierwszy raz w ta gre gralem, bardzo mnie zadziwiala, i itemkami i potworami. Ogólnie - Gra o zbieraniu przydatnych rzeczy, zabijanie bossów i potworow, budowania, kopania. Zeby zrobic server multiplayer musisz sie troszeczke pomeczyc, ale jest to warte skutku, poniewaz samemu grajac w ta gre nie ma takiego samego efektu jak przy graniu w nia z przyjacielem.

EDIT: Po 1.3 Multiplayer nie dziala jak powinien, i servery ''Volvo'' sa BARDZO powolne.
Posted June 11, 2015. Last edited July 15, 2015.