Recent reviews by Dragio Master

< 1  2 >
Po około 30h mogę napisać że coś pograłem w tą grę.
Ogólnie...bardzo fajna. Ma swoje plusy i minusy jak każda EA. Mam nadzieję, że poprawia obecne błędy z AI Palsów oraz dodadzą jakąś ciekawszą zawartość. Jak na razie gra kończy się na 50 lvlu i w zasadzie "questy" kończą się na pierwszym bosie.
O plusach wiele osób pisze, więc kilka minusów:
- brak identycznych opcji single/multi ( gracze na dedykowanych mają dużo więcej opcji modyfikacji ustawień)
- ai palsów często zawodzi
- brak balansu pomiędzy mocą kuli a % na złapanie palsa
- o ile mi wiadomo to brak jest możliwości tworzenia drużyn ( nie mówię tutaj o grze w 1 gildii)

Ogólnie bardzo przyjemna gra i szczerze polecam
Posted February 4.
Bardzo przyjemna i darmowa gra typu Tower Defence. Daje dużo przyjemności gra ze znajomymi. Z racji tego że jest to model free to play, można się spodziewać bugów i sporadycznych lagow. Ogólnie jak na darmową grę daje bardzo dużo frajdy.
Posted October 25, 2023.
Po około 140h mogę powiedzieć że Valheim wraz z Ark survival to moje dwie ulubione gry survivalowe. Klimat wikingów, muzyka, grafika to wszystko bardzo ładnie współgra w valheim. Dużą satysfakcję daje granie ze znajomymi. Mody bardzo urozmaicają grę i dodają wiele możliwości
Szczerze polecam
Posted September 10, 2023.
Jak na ten etap gry... nie jest warta nawet tych 9 zł . Po samouczku , po wyborze pierwszego rajdu z botami ... po 4 próbach nadal nie udało się zabić bossa. Bardzo słaba optymizacja, trudne sterowanie, rozkazy dla botów całkiem niezrozumiałe. Grafika i animacje... pozostawię jak na razie bez komentarza.
Posted September 5, 2023.
Ilość godzin steam nie odzwierciedla tego ile grałem w wersję mobilną.
I na wstępie powiem tak...ta gra ma swoje wady... Dość sporo wad owszem...ale ma jakiś taki magiczny magnetyzm ( na androidzie) że podczas jednej sesji minęło mi 5h.
To jest taki Valheim ma telefon z ciekawa grafiką i historią.
Przyzwoity crafting, ciekawe budowanie. Walka i sterowanie pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie jak na darmową grę,to uważam że dobry produkt.
Posted August 25, 2023.
Gra bardzo dobra do gry wraz z ekipą. Solowa rozrywka na ustawieniach default jest dość nużąca.
Po ostatnich patchach jest lepiej niż wcześniej. Gra oferuje dużą możliwość budowy bazy. Niestety nie brak i minusów, jakim jest liniowość - duży grind oraz poszukiwanie odpowiednich niewolników bardzo mnie zniechęcały.
Ogólnie gra w moim odczuciu bardzo dobra. Mam pewne obawy po ostatnim patchu gdzie wprowadzono broń palną, ale przynajmniej gra się rozwija
Posted August 7, 2023.
Świetny klasyk. Genialna
Posted December 1, 2022.
Jedna z najlepszych gier survivalowych obecnych na rynku.
Posted January 21, 2021.
Jedna z lepszych portów z ps3. Wielka gra warta uwagi
Posted November 23, 2016.
Prosta, odprężająca gra. Po przejściu aktu 1 bolała mnie ręka od wciskania klawiszy na klawiaturze.
Ogólnie miło się zaskoczyłem tym tytułem.
Polecam mój filmik z aktu 1
Posted September 24, 2016.
< 1  2 >