Recent reviews by 0Brus_Lee0

No hraju to poprvé a furt umírám takže se to musím ještě naučit :D
Posted April 10, 2020.
1 person found this review helpful
Dámy a pánové, představuji Vám moji nejoblíbenější hru, jakou jsem kdy hrál. Proč? V následujících odstavcích vám to rozepíšu.

Pamatuju si na starý The Binding of Isaac. Tehdy jsem ho koupil stylem "náhoda", ze začátku mě to fakt nebavilo, no, nakonec jsem na něm strávil 121 hodin, což je u mě 2. nejhranější hra na Steamu hned po TFku.

Tentokrát jsem už věděl, že to má smysl kupovat, 8€ není moc, tak jsem do toho šel s tím, že mě to nezklame. A nezklamalo...

Při spuštění se mi hned vybavil starý díl. Prostě příběh o tom, jak matka chtěla zabít Isaaca. Menu zůstalo prakticky stejné, jen tam přibyla jedna nová kolonka zvaná "Continue". Ano, v novém Isaacovi se ukládá hra! To co mi chybělo ve starém díle tu je!

A konečně do hry. Nová grafika mě oslnila, je to docela parádní, dává hře retro nádech. A rovnou k tomu hra běží v 60 snímcích za sekundu, krásně plynulé. V Basementu se mi soundtrack nelíbí, ale jinak všude jinde je skvělý, je to zajímavá obměna oproti starému minulému dílu.

Přibylo mnoho přes stovky nových itemů, takže mnoho kombinací, a skoro stovka achievementů (ještě mi chybí ta stovka právě^^), to je naprosto super, větší motivace to dohrát i přesto, že znáte všechny konce. Noví bossové tu jsou taky, některé přímo nenávidím, některé miluju, tak jak kdysi...

Tento remake je povedený remake. Přidáno spoustu nových věcí, vylepšení, všechno jede krásně. Za mě 95%, 5% ubráno za Basement OST.

Lepší jak: The Binding of Isaac (2011)
Horší jak: Nic není
Posted November 23, 2016.
One of the best mod ever. Although I have to play through Dayz Commander, but rather take it as a positive thing. Many other addons, many players. Too bad that this super mod plays very few Czechs and Slovaks. Anyone could be found, let me add.
Posted December 26, 2013.