Recent reviews by Darko

Dragon Age: Origins to jedna z najlepszych gier cRPG, mówiąc o grach tego gatunku i nie wspominając o DAO można byłoby nazwać przestępstwem, dlatego na wstępie od razu gorąco polecam ogranie danej gry bo jest warto. Gra przenosi nas na kontynent Thedas królestwa Fereldenu gdzie wybucha tak zwana "Plaga" armia potworności dowodzonych przez arcydemona, pojawiająca się znienacka i niszcząca wszystko na swojej drodze. Nietypowy przeciwnik składnia ludność do powołania specjalnych wojowników zwanych Szarą Strażą która ma na celu powstrzymanie Plagi.

Wspaniała ścieżka dźwiękowa wprowadzająca nas w klimat gry od samego początku, podejmowanie decyzji dzięki którym kształtujemy swoją postać oraz zmieniamy przebieg historii, niezapomniani towarzysze którzy wspierają nas w zmaganiach tego świata, komentujący nasze poczynania i decyzje oraz posiadający własne ciekawe historie czy problemy przeszłości, jeżeli wystarczająco dobrze poznamy postać może się to przyczynić do złączenia jej losu z naszym. Długa i świetnie poprowadzona historia gry skłania gracza do przemyśleń nad swoimi decyzjami.

Jeżeli musiałbym wspomnień o czymś mówiącym przeciw grze na pewno chciałbym wspomnieć że gra jest już leciwa przez co uniknąłbym oczekiwania dobrej grafiki, może przez to mieć również problem z stabilnością gry chociaż samemu nie doświadczyłem takiego problemu to nie chciałbym wykluczyć takiej możliwości, walka która z czasem pojawia się aż za często.

Gra w czasie przeceny kosztuje 20-30 zł i jest to cena wprost idealna dla każdego, szczególnie uwzględniając że dostaniemy pełnoprawną grę, dodatek który oferuję własną historie na parę godzin, nowe decyzje czy postacie w którym możemy kontynuować historie naszą postacią z podstawki gry lub zacząć dodatek na nowej postaci. Ultimate Edition oferuję również pomniejsze DLC krótkie historie postaci czy świata Dragon Age, oraz dodatkowe zaopatrzenie i lokacje w podstawce.

Na pewno mógłbym uwzględnić jeszcze parę wątków, czy też dodać gdzieniegdzie coś więcej, ale chciałbym pozostawić czytającemu coś do odkrycia. Dziękuję za przeczytanie i mam nadzieję że choć trochę recenzja się do czegoś przydała.
Posted April 4.
Wspaniała gra do cooperacji ze znajomymi
Posted December 1, 2020.
3,593.2 hrs on record (3,043.7 hrs at review time)
Najlepsza gra darmowa w jaką grałem ;3
Posted November 23, 2016. Last edited July 2, 2019.