Recent reviews by Kelesch

- Kury
- Sekrety (mroczne)
- Niesprawiedliwa do bólu

Moja ocena: 7.25/10
Idealna zabawa dla całej rodziny!
Posted December 21, 2021.
2,439.3 hrs on record (1,945.4 hrs at review time)
CS:GO Review
Czy CS:GO to dobra gra? Zmarnowałem najlepsze lata życia grając w tę grę. Niemal za każdym razem gdy patrze w lustro czuję obrzydzenie, że to już ponad 7 lat gram w tę grę. Gra jest nudna, frustrująca i powtarzalna. Z drugiej jednak strony ta gra mimo tych wszystkich minusów potrafi wywołać w tobie syndrom jeszcze jednego meczu, który bardzo przypomina syndrom sztokholmski. Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu dochodzę do fundamentalnej konkluzji – CS:GO to "dobra" gra.
Posted June 29, 2020. Last edited June 29, 2020.
Realm of the Mad God to prosta w swoich założeniach, a jednak bardzo wymagająca gra. Graficznie na pierwszy rzut oka to wszytko wypada słabo. Jednak im dłużej grałem tym to wszystko wydawało się coraz bardziej przyjemne. Grafika, która na początku gryzła mnie po oczach stała się dla mnie jedną z lepszych pixelowych grafik w grach, jednak ciągle co było dla mnie na minus to to, że potrafiła być czasami nieczytelna. Gra wydaje się na początku prosta. Chodzisz ludzikiem reprezentującym jedną z 15 class i strzelasz sobie do potworów. Jednak po pierwszej śmierci orientujesz się, że straciłeś wszystko. Zaczynasz od nowa, giniesz i powtarzasz ten sam schemat w kółko zachodząc coraz to dalej i dalej. Po jakimś czasie zauważasz, że giniesz coraz mniej. Unikanie wchodzi ci w krew, przeciwnicy nie do przejścia stali się łatwi, masz gildie, pełno EQ w skarbcu i pełno petów w zagrodzie. Jednak gra ma jeden minus. Jest mocno nastawiona na P2W. Chcesz szybciej lepsze eq? Płać w złocie czyli w walucie premium gry. Nowe pety, które będą ciebie leczyć, pomagać ci w walce czy też odnawiać manę? Płać w walucie premium. Więcej skrzynek w skarbcu płać w walucie premium etc. Jednak większość tych rzeczy można odblokować za darmo. Za logowanie można dostać kupony na skrzynki w skarbcu, jaja petów, kufry z itemami i wiele więcej. Jest jeden haczyk jak to z systemem codziennego logowania bywa. Najlepsze rzeczy są na końcu, a by odblokować skrzynkę do skarbca musisz mieć 5 kuponów co oznacza logowanie się 5 miesięcy z rzędu. Mimo tego P2W gra jest warta zagrania i przy odrobinie wytrzymałości i chęci do gry jesteśmy w stanie osiągnąć to co gra, którzy wydają realną walutę na tę grę.
Posted June 29, 2019. Last edited November 25, 2020.
2,818.7 hrs on record (1,333.6 hrs at review time)
Niesamowity klasyk mimo upływu lat wciąż jest genialny, pełen botów i "ciągle" aktualizowany (4 razy w roku).
Posted November 23, 2016. Last edited November 21, 2023.