Products

Recent reviews by [a]

< 1  2  3  4  5  6  7 >
Showing 1-10 of 65 entries
6.8 hrs on record
Skvela tower defense hra, ktora ma vsetko co dobra hra ma obsahovat. Naposledy som stravil pekny cas pri Prime World Defenders ale po skusenosti s Kingdom Rush som sa posunul dalej. Uz vidim prvky, ktore mi v Prime World chybali.

Su nimi hrdinovia a obtiaznost.
V hre ja na vyber jeden z 12tich hrdinov (odokryvaju sa postupne) s ktorym mozete hrat na mapach. Pred kazdou hrou si mozete vybrat ineho. Maju svojich 10 urovni, ktore sa bojovanim automaticky navysuju od 1 -> 10. Urovne nie su prenosne, teda v kazdej mape sa zacina od 1notky. Paci sa mi ale ich rozmanitost a specialne utoky.

Obtiaznost je taktiez pekne prepracovana. Uz na normalnej urovni mate na mnohych mapach problem ziskat maximalny pocet hviezdiciek. Castokrat treba skusat rozne kombinacie vezi a hrdinov aby ste sa prepracovali az do vitazneho konca. Niektorych bossov je narocne zdolat a aj prekvapili - finalny nebol len obycajny s velkym poctom hp. Hra mi prisla celkovo narocnejsia ako Prime World.

Samotnych pribehovych map nie je vela, kampan sa sklada z cca 10tky map, ktore viete prejst za par hodin. Na konci sa potom odkryje sada asi dalsej desiatky map. Pritom este kazdu mozete prejst na dalsich dvoch obtiaznostiach, takze sa nasobi zabava :)

Po kazdom dokonalom vycisteni mapy ziskate 3 hviezdicky, za ktore si potom mozete prikupit napr. lepsie vlastnosti vezi alebo si posilnit magicku schopnost. Trosku ma mrzi ze v celej hre su len 2 moznosti: v mieste kurzora mysi vyvolat padajuce meteority alebo si vycarovat pomocnych bojovnikov. Prime World ponukal velku skalu schopnosti, z ktorych ste si vybrali prave tie, ktore sa vam hodili do mapy (dalsi strategicky rozmer).

Taktiez ani vezi nie je velke mnozstvo, su 4 zakladne. Maju ale dost bohate moznosti upgradeovania a napriklad zo zakladnej lukostreleckej sa viete dostat na musketierov. Alebo z delostreleckej si roznymi vetvami vylepsovania vyrobite elektricku tesla vezu. Na veziach nemusite robit ziadny vyvoj aby sa odkryli upgradey, len nazbierat dost penazi na vylepsenia.

Niekoho moze odradit grafika. Je pekna rozpravkova ale zase nie az tak detailna. Je dost stroha a neponuka ani zoom a otacanie mapy. Ja osobne som tento fakt ignoroval, kedze ju vyvazili funkcne aspekty. Su veci, ktore sa daju vylepsit ale napriek tomu odporucam (v zlave sa da ziskat za 3 eura).
Posted February 14, 2016.
0.9 hrs on record
Hra ma velke mnozstvo pozitivinych ohlasov, screenshoty su taktiez velmi lakave tak som si povedal ze to skusim.

Dostanete panacika, ktory dokaze strielat len ♥♥♥♥ a valia sa na vas vlny nepriatelskych chrobakov. Bud padaju z vrchu alebo vyliezaju zo spodu .. akurat su vsetci "gumeni" a odrazaju sa neustale od zeme. Ulohou je postrielat vsetkych v stanovenom case a posunut sa do dalsieho levelu.

Panacik si moze nakupovat rozne zbrane a vylepsenia za vystrielane peniaze, mozete ziskat rozne boosty ako rychlost, rychla strelba, silnejsia strelba a podobne ..

Musim uznat ze po stranke grafiky a animacii je to velmi pekna a prijemna hra. Nemozem mu nic vytknut, skutocne sa na to dobre pozera a moze si brat priklad vela tvorcov. Hudobny doprovod je taktiez fajn

Voci hre mam akurat jednu zasadnu vyhradu, kvoli ktorej ju neodporucam. Vnimam ju ako neskutocne nudnu a hranie cez klavesnicu je utrpenie. Bohuzial taketo su moje pocity napriek vsetkym tym super aspektom. Je dost pravdepodobne ze mi nesadol zmysel hry, takze moju recenziu vnimajte s rezervou. Pred kupou odporucam pozriet gameplay videa a podla toho sa rozhodnut. Nespolahnite sa len na recenziu a obrazky.
Posted February 11, 2016.
12 people found this review helpful
3.7 hrs on record
Prve dva diely hry velmi zaujali, z toho vyplyvajuc som sa na tretie pokracovanie hry tesil :)

Tvorcovia zachovali povodnu atmosferu aj grafiku prostredia. Vsetko je pestre, objekty ziaria, blur efekt na pozadi --> prijemna farebna nalada a screenshot generator. Hudba je ako predtym skvela a potesili aj niektore zvukove efekty (zvuk brnenia pri pohybe rytiera).

Po spusteni prvych levelov ale badat zjednodusenie hry co sa tyka hrdinov - aj ked velmi minimalisticky, predtym bolo mozne zlepsovat ich vlastnosti. Teraz to tu uz nie je, napr: carodejnik vie vyvolavat len kocky a aj to len 1 kus naraz.

Pre mna osobne bola najvacsia zmena, zavedenie 3D. Je to take polovicne riesenie, kedze hrdina sa moze pohybovat aj do hlbky ale kamera ostava klasicky z boku ako v plosinovke. Musim uznat, ze viac krat som mal problem dostat sa niekam prave kvoli tomuto pohladu. Nevedel som trafit hlbku a hrdina padal do priekopy lebo som skakal na zle miesto .. castokrat som nieco prehliadol, nebolo mi jednoznacne kedy mam pokracovat "doprava" a kedy sa mozem ponorit do monitora. V horsom pripade hra umoznovala aj "vyjst z monitora", co nemate ako inak postrehnut len skusanim a naslednym ozivenim. Jednoducho to vnimam ako velmi nesikovnu zmenu, ktora ma nuti okrem samotneho nasavania deja a prostredia sledovat prave tento 3D efekt.

Celkovy dojem z hry mi padol kvoli 3D na uroven priemeru, nie je to take zabavne a vlastne ani nemam motivaciu pokracovat. Tentokrat to autorom bohuzial nevyslo a preto ju neodporucam.
Posted February 11, 2016.
5 people found this review helpful
9.4 hrs on record
V dalsom pokracovani nie je velmi vela rozdielov oproti predoslym dielom - koncept hry je jednoduchy, funkcny a teda ani nie je potrebne nieco menit. Pocitovo vnimam jemne dopracovanie grafiky oproti trojke a rozsirenie poctu levelov na 50. Po dlhsom hrani som sa precitol, ze nie je potrebne az tak sialene klikat ako v niektorom z minulych dielov.

V hre po novom pouzijete aj katapult a sem tam rozprudite staroveky hydrant :) Do deja pribudlo aj odstranovanie olejovych skvrn a sadenie stromcekov co potesi aj ochrancov prirody.

Hre nemam co vytknut, ide vo vychodenych kolajach a kto chce dalsiu davku levelov, nech sa paci. Cena v zlave je dost nizka na to, aby nebolo potrebne rozoberat ze predavaju to iste pod inym nazvom. Komu by to ale prekazalo, radsej zvazte nakup.
Posted February 9, 2016.
6 people found this review helpful
1.1 hrs on record
Jednoducha logicka hra, ktoru dohrate za cca 1 hodinku. Uplne minimalisticke a zaroven krasne riesenie. Po spusteni idete rovno do hry. Ziadne menucko, hru zatvorite stlacenim Esc a ked znovu nastartujete pokracujete kde ste prestali.

Je tu 50 levelov, pricom ta posledna stvrtina su kusok narocnejsie. Ocenil by som DLC alebo pokracovanie kde budu nove levely. Je to zabavne, urcite odporucam.
Posted February 6, 2016.
3 people found this review helpful
7.5 hrs on record
Absolutne jednoducha logicka hra s cielom zaplnit cele platno jednou farbou.
Staci vam myska a cas na rozmyslanie. Krasne graficke spracovanie a prijemny pocit pri vyplnani farbou :)

Dostatok levelov. Hra vas nuti rozmyslat, kedze na kazdy den poskytuje len obmedzeny pocet pomocnikov. Takze ak sa neviete pohnut, musite skusat alebo pockat do dalsieho dna.

Skoda ze chybaju achievmenty a karty.
Posted February 6, 2016. Last edited February 6, 2016.
1.1 hrs on record
Dalsia mini hra, ktora toho vela neponukne. Plavate so zabkou, chytate bubliny vzduchu a posuvate sa stale nizsie a nizsie. Medzitym sa objavuju nepriatelske losy, ktora vam spomaluju pohyb a zjavne chcu aby ste sa nenadychli.

Musim uznat ze graficky je to prijemna malovanka ale ako hra to nie je nic zaujimaveho. V tej halde tisicok hier nijako nevynikne a nepomozu ani trosku ujete prvky ako zverinec co nema co hladat vo vode.

Ked si pozriete screenshoty, je to v podstate cela hra .. nic navyse za tym nie je.
Neodporucam ako samostatnu kupu za plnu cenu.
Posted February 2, 2016.
0.2 hrs on record
Pinball s Worms tematikou. Bohuzial len 1 stol bez nicoho specifickeho. V hre nie je mozne pozriet ovladanie takze musite tipovat. Ja som nato isiel cez forum a zistil som ze: pravy + lavy shift na lopatky, enter na vystrelenie gulicky, alt na pohyb stolom.

Je to po velmi dlhej dobe hra, kde sa ma v nastaveniach grafiky pyta ci chcem 256 alebo 65... farieb. Keby hra podporovala Steam overlay, uz by som poslal screenshot :)

Za plnu cenu neodporucam absolutne nikomu a aj v zlave je to na zvazenie. Zabava max na pol hodinku.
Posted February 2, 2016.
1.7 hrs on record
V porovnani s Prime World Defenders, ktoru som nedavno dohral sa jedna o velmi slaby odvar.

Po spusteni hry to vyzera ako na rozliseni 800x600, zaroven v hre nie je ziadna moznost zmeny okrem zapnutia a vypnuta fullscreenu. Hned po nastartovani kampane vas hra hodi do boja (ziadne pribeh necakajte), v rychlosti cez bubliny vysvetlia co je kde na obrazovke a hura bojovat.

Grafika aj animacie su na zakladnej urovni. Rozkladate vezicky, ktore nejako vyzeraju a cakate na naval neznamej hordy nepriatelov. Zbierate drahokamy za ktore si mozete v obchode prikupit vylepsujuce vlastnosti do hry (necakajte sofistikovany vyvoj vezi ani nic zabavneho).

V skratke sa jedna o velmi zakladnu verziu hry z tower defense zanru, ktoru vobec neodporucam.
Posted January 31, 2016.
1.9 hrs on record
Zaujimava logicka hra s posuvanim krabiciek s cielom dostat sa cez laserovu pavucinu. Futuristicke prostredie, rovnako aj hudba a zvuky, akurat ma hra nezaujala. Bohuzial neviem presne specifikovat cim to je, mozno ta vesmirna hudba, tmave prostredie a kombinacia vsetkeho vobec .. z logickych hier si radsej vyberiem nieco ine, toto mi nesadlo.
Posted January 30, 2016.
< 1  2  3  4  5  6  7 >