Recent reviews by Teri23pl

🥹
Posted May 15.
Najlepsza zaawansowana strategia w okresie II WS :)
Posted April 14, 2020. Last edited November 26, 2020.
Jeżeli multiplayer by żył to gra była by miodna dla fanów II WS. Niestety, multiplayer jest pusty także gra jest skazana na 0/10.
Posted December 23, 2016.
1,262.5 hrs on record (230.1 hrs at review time)
Jako weteran Hearts of Iron 3 muszę powiedzieć że fani zawansowanych strategii będą rozszczarowani.
Na pewno na plus jest polityka ale tak szybka możliwość zmiany rządów jest przesadą.
Na minus na pewno nowy system produkcji, FORTY!!!!!, zbyt łatwa walka i wymuszenie na graczach stworzenia frontu przez komputer, nie czuję klimatu II Wojny Światowej. Dodatkowo na morzu liczy się liczba okrętów, najlepiej mieć 500 okrętów pod jednego dowódce. wgl nie przemyślany system desantu jak i brak mikrowania flotą czy lotnictwem... Nie poczujecie na pewno klimatu Operacji Barbarossy gdyż nie ma w tej grze SYSTEMU ZAOPATRZENIA!!!!! Czołg pobiera ropę wtedy gdy jest produkowany a nie wtedy gdy już wyjdzie z fabryki, także czołg ma nieskończony bak paliwa. Gra widocznie zrobiona pod szersze grono ludzi którzy nie chcą prowadzić wojskiem a raczej pobawić się z kolegami. Nie jest to już gra zawansowana i olali fanów Hearts of Iron 3. Moja ocena to 5/10 ale gdy macię ekipe ( 8 osób ) to gra otrzymuje ocenę ode mnie 8/10. Powód tego jest taki że komputer jest strasznie głupi. Nie wchodzi nawet na wolne prowincje gdzie wróg ma luke.

Po czterch latach gra jest jeszcze gorsza, nie polecam.
Posted November 25, 2016. Last edited July 2, 2020.
Dla fanów II wojny światowej pozycja obowiązkowa !
Klimat stalingradu i przygnębienia jak na rok produkcji na prawdę na wysokim poziomie. Dźwięk jeżeli ustawimy ojczyste języki dla frakcji plus w oddali słychać wymianę ognia daje to na prawdę fajne odczucie. Z minusów to na pewno mała ilość map oraz schematyczność w późniejszym etapie. Kampania multiplayer fajny pomysł ale raczej nic nie wnosi.
Posted January 3, 2014. Last edited April 13, 2021.