Recent reviews by Loth

Gdy w 2010 roku zobaczyłem gre Minecraft pomyślałem: "O gram o budowaniu, jakby znów się było dzieckiem i budowało z Lego". I określanie przez innych, to gra jest jak minecraft jest delikatnie niestosowne. LEGO jest jakby dziadkiem wszystkich gier typu Minecraft czy Terraria.

Jednak LEGO ma w sobie to coś, czego nie ma minecraft: Przeszłość.

Kto nie bawił się klockami lego? Kto nie pamięta tych chwil za dzieciaka, gdy dostawało się nowy zestaw i wyobrażano sobie, że jest się królem, czy wojownikiem ninja, czy rajdowcem.

Teraz jest to możliwe. Możliwości jakie daje, mimo wczesnego dostępu, gra LEGO Worlds są niesamowite. Odkrywasz nowe modele, nowe pojazdy czy propsy. Co jest na plus, bo nie masz od razu wszystkiego.

Przynajmniej wiem, że twórcy nie spartolą tej gry jak to zrobił Mojang z Minecraft. MC niestety umiera, a to jakie możliwości da LEGO Worlds mogą zmienić postrzeganie gier tego gatunku.

Plusy:
-LEGO... duuuh
-Możliwość stworzenia postaci jakiej sie podoba
-Tysiące propsów, pojazdów, postawi, zwierząt, biomów itd.
-Wsparcie dla kontrolera.

Minusy:
-Denerwujące przerywniki filmowe, gdy coś odkryjemy.
-Wspinanie się po prawie każdej ściance, nieco denerwujące, ale da się żyć.
-Brak celownika - nie mam kontroli nad tym, gdzie skrzelac i gdzie wyrzucić przedmiot.

Neutralne:
-Brak multi - nie mam pretensji, tylko wkurzają mnie osoby, u których minusem, jest brak multi. Ludzie, to Wczesny Dostęp... Minecraft też multi nie miał od razu...

Jeżeli jesteś fanem LEGO, lub samym gier z LEGO, to gra dla Ciebie. Tysiące bloków, możesz tworzyć swój własny świat, i dzielić się z innymi.
Jeśli dla Ciebie Minecraft jest najlepszą grą tego typu, to jesteś w błędzie. MC został porzucony przez samego twórce, nowe aktualizacje nie wnoszą już prawie nic ciekawego. (grałem w MC od 2010 roku, i byłem adminem jednego z większych serwerów/portali o MC)

Wystarczy czekać na działania twórców o nowe aktualizacje, już wystarczy zobaczyć jak jest. Ledwie ludzie napisali o problemie o bugach, i juz naprawiają.

Co mam mówić. Polecam! :D
Posted June 5, 2015.
CS:GO Review
I love this game. U can easly kill some russians and other kids :P
Posted May 20, 2015.