Recent reviews by Ph3nomenal405

Oto Serum dla wszelkich ran gier zombie , dwie najlepsze fpsy o zombie połączone w jedno , świetny dodatek do świetnej gry od wyśmienitej gry od valve , gorąco polecam żeby spróbować rozwalić kilka głów zombie legendarnymi brońmi z left 4 dead 2 ! czyżby valve szykował coś dla świata left 4 dead? pozdrawiam i trzymam za to kciuki!
Posted October 25, 2019.
A więc zacznę od tego , jeśli lubisz tematykę zombie , tej apokalipsy to ta gra cię wsiąknię , pożre cie i nie wypluje tak jak zombie w grze zresztą . grą funduje ci dobrą zabawę , świetną kampanie , rozwinięty parkour i przepiękną wręcz morderczą kolekcję broni jaką możesz zebrać chodząc po całym świecie gry, dodać do tego trzeba że gra ma jak dla mnie najlepszy survival ; pvp - coop jaki kiedykolwiek widziałem , 4 sloty dla survivora w ekwipunku na bronie oraz dodatki zapewnia ci szeroki wybór kombo jak np : tarcza , noże , flary , latarka , a nawet granaty ! . do tej gry nic dodać nic ująć jest poprostu najlepsza , jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna gorąco polecam !!<3
Posted April 29, 2019.
1,072.0 hrs on record (559.0 hrs at review time)
Gra ma wszystko dla miłośników craftingu , budowania i roamingowania na ogromnej mapie pełnej rozmaitych stworzeń do oswojenia , nielicząc optymalizacji , gre uwielbiam ale z racji tego że mam za słaby sprzęt zagrać w nią niemoge dla tych co mają dobrego kompa polecam #Phenomenal
Posted August 30, 2017.