평가한

1-2/2개 항목을 표시 중
15명이 이 평가가 유용하다고 함
1명이 이 평가가 재미있다고 함
기록상 7.9시간 (평가 당시 6.0시간)
Kevesebb, mint 2 euróért vettem meg a játékot minden DLC-vel egyyütt. Ketten jól el lehet vele szórakzni, de sajnos nagyrészt csak azért, mert jókat tudunk nevetni a játék hibáin.

A harcrendszer idegesitő és unalmassá válik elég hamar. A túléléses funkciók semmit nem adnak hozzá a játékhoz inkább csak elvesznek. A vadászat, halászat, gyűjtőgetés, éhség, szomjúság, fáradtság inkább csak idegesitő időhúzásnak érződnek és nem élvezhető játékelemnek. Hangok terén elég hamar idegesitővé válik az a 2-3 jellemzően ismétlődő hang.

Ami jól el lett találva a játékban azok a kis oktatókönyvek. Nagyon hangulatosan lettek megcsinálva a szöveg és az animáció vicces (kár, hogy sokszor ez is akad/csúszik). Illetve a crafting rendszer lett még jól eltalálva.
Az RPG elemekről viszont kevés jót tudok mondani. Lehet, hogy csak nem ástam magam bele eléggé a fejlődésbe, de nem nagyon éreztem hatását annak, hogy mire is rakom a pontjaimat.

Az, hogy egy Indie játéknál DLC rendszer van, ráadásul ennyire sok DLC és enyire nulla contentel(karakter skinek, új játékmód, hardcore mód) az a vég. Bár ez talán inkább kiadói és nem fejlesztői döntés (remélem).

Összességében ha szeretnél pár órát jól szórakozni egy haveroddal (és nem akadsz fönn nagyon a játék bugyutaságán) akkor azt a pár eurót megéri (ha épp le van árazva), egyébként nem tudom ajánlani megvételre.
2014년 12월 29일에 게시되었습니다.
이 평가가 유용한가요? 아니요 재미있음 어워드
2명이 이 평가가 유용하다고 함
기록상 9.7시간
앞서 해보기 평가
Még kicsit kezdetleges stádiumban van, de már most is nagyon élvezhető. Ajánlom minden zombi fannak.
2014년 6월 25일에 게시되었습니다.
이 평가가 유용한가요? 아니요 재미있음 어워드