0.0 hrs last two weeks / 17.1 hrs on record (13.5 hrs at review time)
Posted: Feb 7, 2014 @ 8:19pm

Fantastyczny i innowacyjny gameplay, oraz fascynująca i głęboka historia - czego chcieć więcej!?

Gra zaskakuje na każdym kroku, nie tylko fabularnie, ale też wizualnie - lokacje są różnorodne, piękne, dobrze zaprojektowane. Można się naprawdę poczuć jak w lasach północno-zachodnich Stanów. Muzyka towarzysząca rozgrywce jest piękna i świetnie buduje klimat, który rośnie wraz z odkrywaniem kolejnych fragmentów rozbudowanej fabularnej układanki.

Do tego należy dodać element akcji. Na naszej drodze odnajdziemy pistolety, karabiny, shotguny, flary i granaty błyskowe, ale naszą największą bronią jest latarka, najlepszym przyjacielem - światło. To połączenie akcji oraz innowacyjnego elementu walki z ciemnością wyszło twórcom perfekcyjnie. Zabawa jest przednia!

Na plus również elementy humorystyczne, dialogi i nawiązania do kultury popularnej, głównie do literatury. Postaci są też tak zbudowane, że na pewno nie da się o nich zapomnieć długo po skończeniu rozgrywki.

Jeśli ktoś szuka fabularnej przygodówki okraszonej innowacyjnym i dającym wiele zabawy gameplay'em to musi zagrać, nie zawiedzie się!