12 people found this review helpful
1 person found this review funny
Recommended
0.0 hrs last two weeks / 33.4 hrs on record (7.8 hrs at review time)
Posted: Oct 15, 2016 @ 4:39pm
Updated: Nov 28, 2019 @ 3:29pm

Доволі непогана гра, але занадто розтягені маштаби та відсутність DLC з новими квестами, роблять її досить нудною після проходження сюжетної кампанії. Мені не зрозуміло для чого розробники лишили можливість гри після завершення сюжетної кампанії, якщо після цього в Зоні немає чим зайнятись. Величезний потенціал такого обширного світу (хоч і обмеженого трьома локаціями), абсолютно не використовується. Візьмемо до уваги подібні RPG ігри: в них величезний обсяг квестової роботи, колосальна робота над персонажами і тд. В цій же грі купа різноманітних персонажів, які слабо обіграні. Боже шановна GSC сконцентруйтесь Ви вже не на графічній, чи технічній складовій гри, а на її змістовній складовій. Я впевнений якщо графіка в грі буде не "першої свіжості", а обсяг роботи над її змістом буде не нижче рівня, хоча б першого Mass Effect, цій грі ціни не буде. Найбільша цінність гри це атмосфера а не технічна складова, а без нормального сюжетного подання це не можливо, і придумайте якийсь DLC. Загалом же гра десь на 7,5 з 10, які вона здобуває за свою неперевершену атмосферу.
P.S: GSC будь ласка найміть людину, напише вам нормальні діалоги, а не той "філологічний" жах, таке враження що діалоги до гри пишуть якісь філологи фанатики з КНУ, чи подібного вищого навчального закладу.
Was this review helpful? Yes No Funny Award