Recommended
0.0 hrs last two weeks / 14.2 hrs on record (5.7 hrs at review time)
Posted: Aug 25, 2014 @ 11:32am
Updated: Aug 25, 2014 @ 11:34am

Protože jsem si stihl hru zakoupit před 25. srpnem, tak jsem dostal účast v beta verzi. Byl jsem plný očekávání a tak jsem klikal na tlačítko "Instalovat" hned jak se objevilo. Čekalo mě pár hodin stahování, mezitím nějaké serialy s přítelkyní ale dočkal jsem se ! Úvodní mise mě nějak nezaujala, ale okamžitě jak jsem měl možnost vybrat si mustanga a "vytunit ho" zamiloval jsem se do hry. Celý ponořený jsem se prokosouval hrou a nemohl jsem přestat ! Zvlášť mě nadchlo ovládání, poškozování vozidla atd. Pokud najedete na jiný povrch než asfalt, auto rapidně změní svoji ovladatelnost a Vám nezbyde nic jiné, než se začít přizpůsobovat. Příběh vypadá být napínavý a možnosti tuningu, vytváření crew atd? No, to budou dlouhé hodiny zábavy ! Pokud se Vám nepodařilo do bety dostat, určitě doporučuji kouknout na gameplaye, které Vás do hry také dostanou ! A nezapomeňte předobjednat !

+ Super hratelnost
+ Grafika
+ Teamová spolupráce
+ Rozmanitý vozový park
+ Stovky možností

- Uplay klient :-D

Určitě alespoň prozatím dávám 10/10 !!
2 Comments
FunThomas737 Dec 9, 2014 @ 7:49am
mě osobně Uplay nevadí, mě přes to jede např. Tom Clancy´s H.A.W.X. :/ ale jinak s recenzí souhlasím, taky jsem se účastnil CBT, jenom byla podle mě moc krátká :(
theAlah Aug 31, 2014 @ 7:28am
ten jejich slavnej Uplay bych poslal někam je to hovadina.