19명이 이 평가가 유용하다고 함
추천
지난 2주간 0.0시간 / 기록상 14.2시간 (평가 당시 5.7시간)
게시 일시: 2014년 8월 25일 오전 11시 32분
업데이트됨: 2014년 8월 25일 오전 11시 34분

Protože jsem si stihl hru zakoupit před 25. srpnem, tak jsem dostal účast v beta verzi. Byl jsem plný očekávání a tak jsem klikal na tlačítko "Instalovat" hned jak se objevilo. Čekalo mě pár hodin stahování, mezitím nějaké serialy s přítelkyní ale dočkal jsem se ! Úvodní mise mě nějak nezaujala, ale okamžitě jak jsem měl možnost vybrat si mustanga a "vytunit ho" zamiloval jsem se do hry. Celý ponořený jsem se prokosouval hrou a nemohl jsem přestat ! Zvlášť mě nadchlo ovládání, poškozování vozidla atd. Pokud najedete na jiný povrch než asfalt, auto rapidně změní svoji ovladatelnost a Vám nezbyde nic jiné, než se začít přizpůsobovat. Příběh vypadá být napínavý a možnosti tuningu, vytváření crew atd? No, to budou dlouhé hodiny zábavy ! Pokud se Vám nepodařilo do bety dostat, určitě doporučuji kouknout na gameplaye, které Vás do hry také dostanou ! A nezapomeňte předobjednat !

+ Super hratelnost
+ Grafika
+ Teamová spolupráce
+ Rozmanitý vozový park
+ Stovky možností

- Uplay klient :-D

Určitě alespoň prozatím dávám 10/10 !!
이 평가가 유용한가요? 아니요 재미있음 어워드
FunThomas737 2014년 12월 9일 오전 7시 49분
mě osobně Uplay nevadí, mě přes to jede např. Tom Clancy´s H.A.W.X. :/ ale jinak s recenzí souhlasím, taky jsem se účastnil CBT, jenom byla podle mě moc krátká :(
theAlah 2014년 8월 31일 오전 7시 28분
ten jejich slavnej Uplay bych poslal někam je to hovadina.