Cities: Skylines

Cities: Skylines

70 ratings
Galata Tower
 
Rate  
Favorite
Favorited
Unfavorite
File Size
Posted
3.130 MB
Dec 10, 2017 @ 8:06am
1 Change Note ( view )

Subscribe to download
Galata Tower

Subscribed
Unsubscribe
Description
Galata Tower (Tower of Christ), Constantinople.
It was made in the mid 14th century by the Genoese to protect their trade interests in Constantinople. It's 66m high and has an outer wall almost 4m thick with 8 floors on the inside. It has seen use as a fire watch tower, warehouse and prison. The building has burned down twice and the top has been known to fly off a couple times as well so it's had many restorations over time. This is how the building looks today, it's an important landmark for Istanbul and hopefully for your cities as well.

I didn't put lighting props on the top like in the picture in case someone wants different colors. 1:1 real size.

Main - 5418 / 1024x1024
LOD - 226 / 128x256
< >
26 Comments
GRKM_LXI Feb 19 @ 2:08am 
başarılı..eline sağlık
Carry Potter Feb 5 @ 8:49am 
gerçekten çok iyi
Ludovicotechniq Jan 27 @ 5:18am 
Elinize sağlık.
barlasarda Jan 26 @ 4:45pm 
İlk defa Cities Skylines icin Anadolu/Türkiye teması gördüm, çok sevindim ellerinize sağlık.

Bir süredir oyunda tıkanmış durumdayım en son kendi kendime bir Bodrum yaratmaya çalıştım ama tema eksikliği ve teknik yetersizlik sebebiyle tıkandım. Aslında vaktiniz olursa bir Cities Skylines atöleyesi için bir YouTube eğitim serisi yapsanız, istekli insanlar olarak biraz atölye içeriği üretmeye çalışsak?

Vakit ayırabilirseniz çok sevinirim, tekrar elinize sağlık yaptıklarınız için
volkan Jan 9 @ 6:14am 
Zaman kaybetmemek için buradan sorumu yönelteyim:

https://3dwarehouse.sketchup.com/

Cehaletimi bağışlayın; muhtemelen bu ve benzer sitelerden haberdarsınızdır.
Teknik bilgim sıfır olduğu için steam tutorialleri ile bu işe girişip beynimi yitirdiğim bir dönemde bu siteye denk gelmiştim. Sitede "İstanbul" diye arattığınızda geçtik tarihi-klasik binaları(surlar dahi var), tek tek sıradan apartmanlara kadar envai çeşit 3D modele rastladım.
Bunlar işinize yaramaz mı veya işinizi kolaştırmaz mı? Üstelik kaplamaları da var gibi gözüküyor?
volkan Jan 9 @ 5:56am 
"Error adding friend. Please try again."

Henüz daha bir kişiyi arkadaş listesine ekleyemiyorken fazla mı umut besliyoruz acaba :)
volkan Jan 9 @ 5:51am 
Teknik bilgiyi haiz olmadığım için burayı da fazla işgal etmemek adına sizi arkadaş listeme ekleyerek birkaç soru yöneltmek istiyorum. Bahsettiğiniz kaynak eksikliğini giderip gideremeyeceğini bilmediğim ama işe yarayabileceğini düşündüğüm birkaç bilgiyi paylaşmak istiyorum. Merak etmeyin; sizi fazla meşgul etmeyeceğim.
Arkadaşlık isteğimi kabul ederseniz memnun olurum.
Sağlıcakla kalın...
volkan Jan 9 @ 5:49am 
Sn Accapulco:
Verdiğiniz detaylı bilgiler için sağolun. Oyuna geliştiriciler tarafından verilen destek sizin de belirttiğiniz gibi "DLC" çıkararak işi paraya dönüştürmekten ibaret; bu çok açık. Oyun piyasaya çıktığından beri aslında sadece modlarla yürüyor ve hatta bazı modlar olmadan oyundan keyif almanın imkanı yok. Buna rağmen geliştiriciler optimizasyon için bir tek olumlu adım atmış değiller. Elimde fena olmayan bir sistem var; fakat yediğim "eror ve crashin" haddi hesabı yok.
Siz emek verip ortaya ürün veya ürünler sunsanız da bunları oyunda sağlıklı bir biçimde kullanıp kullanamayacağımız meçhul.
Yani ne deseniz haklısınız.
Accapulco  [author] Jan 8 @ 8:58pm 
Inanın benimde içimi yakıyor. Uyduruk yollar, binalar, o binaları kaplayan uyumsuz dükkan logoları ve afişler olmasaydı, planlı tek bir şehirimiz olsaydı neye benzerdi fantezisini sanalda görüp onunla birşeyler yaratmayı bende istiyorum. Bir sene içinde belki başkaları olur veya diğerleri uyumlu şeyler yapar onları kullanabiliriz. Geldiğimde ne yaparım bilmiyorum onu o zaman değerlendirmek lazım.
Accapulco  [author] Jan 8 @ 8:54pm 
Tek başıma herşeye atılamıyorum. En küçük birşey bile çok enerji alıyor. Her cisim için 8 tane ayrı dosya hazırlayıp en az iki defa import etmeniz gerekiyor. Import kısmı o kadar kötü yazılmışki ilk açıldığında doğru açılmıyor bile, kapatıp tekrar açmanız gerekiyor. Bunu örnek için söylüyorum, oyunun her yanı böyle sıkıntılar ile sarılı. Kaç dlc çıktı hala tek bir yama yok, uyuyorlar. Kurcalayıp düzeltmek istemiyorlar. Oyunun teknik zemini çok kötü, compression açısından renkleri ve detayları yok ediyor. Vanilayı biliyorsunuz zaten. Zaten bir ümidim yok yapımcılardan, oyun ölmüş, workshopdaki binalar ve ilginçlikler ile ayakta kalıyor. Böyle bir düzende birşeyler yaratmak pekde içimden gelmiyor doğrusu. Birkaç ay içinde askere gidiyorum ondan biraz acele ettim bunları çıkarmak için, şimdide daha fazlasını araya sıkıştırıp kendimi bunalıma sokmak istemiyorum.