Call of Juarez

Call of Juarez

Not enough ratings
Call of Juarez (українською) + Додатковий портований контент
By Cowboy(UA)
Україська не офіційна локалізація для «Call of Juarez». А також не офіційні порти додаткового контенту, який раніше був ексклюзивним для версії Xbox 360.
   
Award
Favorite
Favorited
Unfavorite
Опис та демонстрація
Переклад орієнтований на обидві версії гри: релізну Retail версію 1.0.0.0. - 1.1.0.0. (EU) 2006 року та оновлену версію 1.1.1.0. (World) 2007 року, яка продається в Steam та GOG і також розповсюджувалась у Retail варіанті.

Це вестерн-шутер про двох ворогуючих героїв: невловимого втікача Біллі та пастора Рея.

До локалізації входять:
- Три сюжетних доповнення, де ми граємо за шерифа, ще коли він був молодий та зелений.
- Рівень «Пролог» - з нього починається гра на Xbox 360.
- Рівень «Дуельний виклик» - у консольній версії був окремим режимом, зараз портований як дуелі по черзі.

Демонстрація української локалізації:

Автори
- Портування додаткових рівнів із версії для Xbox 360: QuA & WuA ( Pavel and Petr Fukala )
- Переклад: Cowboy(UA) ( Serhii )
- Шрифти: Галицький Розбишака, Ярослав ( @MrIkso )

В деяких українізаціях я також зацікавлений. Особливо при фінансовій підтримці.
Підтримати фінансово можна, закинувши грошенят на мій Конверт Приват Банку.

Посилання на Конверт Приват Банку: ( на українізацію ігор )
https://next.privat24.ua/send/4ctpm
Встановлення
Для релізної Retail версії 1.0.0.0. - 1.1.0.0. (EU):

1. Помістіть файли з теки "Call of Juarez UA ( Retail 1000-1100 EU )" до теки з грою, погодившись на заміну файлів.
2. Видаліть ваші збереження з "My Documents".

Для Steam та GOG версій:

1. Помістіть файли з теки "Call of Juarez UA ( Steam - GOG )" до теки з грою, погодившись на заміну файлів.
2. Видаліть ваші збереження з "My Documents".

Щоб ігрові підказки відображалися належним чином, треба грати з англійською розкладкою.
Умови розповсюдження
1. Цей переклад заборонено розповсюджувати будь-де без портів доповнень з Xbox 360.
2. Розповсюдження перекладу дозволено будь-ким на всіх майданчиках.
Опис та посилання
Перекладено весь контент одиночної кампанії та додаткових місій, які раніше були ексклюзивними для Xbox 360. Також архів містить порти податкового контенту з Xbox 360. Все це можна скачати за посиланнями нижче.

Для релізної Retail версії 1.0.0.0. - 1.1.0.0. (EU): (1,36 Мб)
http s://driv e.g oogle.co m/file/d/1 j_0RXOuKChSRzbgi2T93Lco0o2qFIOLN/view?usp=sharing
(видаліть пробіли)

Для Steam та GOG версій: (1,36 Гб)
http s://driv e.g oogle.co m/file/d/1 Rhjad6QQADQA7sLiczSw0uV9Vkwg71H4/view?usp=sharing
(видаліть пробіли)
Плани на майбутнє
1. Якщо з’явиться технічна можливість адаптувати переклад під версію для Xbox 360, то я це зроблю. Є люди, які запитували про це. Але модифікувати шрифти я не вмію.
2. В планах також зробити репаки для обох версій. Точніше - суттєво оновити.
3. ...

- Cowboy(UA)
16 Comments
Cowboy(UA)  [author]
Jul 18 @ 1:15pm 
1. За наявності відносно вільного часу, я підготую (тобто конвертую) усі файли з перекладом під версію для Xbox 360. Залишаться шрифти, які я прошу зробити. В свою чергу, я підтримаю майбутні дубляжі. Напишіть у приватні - скину файли оригінальних шрифтів.
2. Репаки для 1.0.0.0 та 1.1.1.0, що працюють без DRM - готові, проте поки без сканів мануалів. Ще будуть оновлення. Подробиці в приватних.
3. ...
Cowboy(UA)  [author]
Jul 12 @ 10:16am 
Call of Juarez: Bound in Blood ( Демонстрація української локалізації )
https://www.youtube.com/watch?v=2Xz8qRl7hKY
Cowboy(UA)  [author]
Jul 12 @ 10:14am 
Планую переклад "Узи Крові", і він буде. Прошу підтримати гривнею. Для завершення якісного перекладу - гроші не головне. Головне - час, якого потрібно не менше пів року активної роботи. Це сам переклад, декілька вичиток, проходження, ще вичитки, ще проходження. Рекомендую вам це зробити, поки я на ентузіазмі. Бо хтозна. Якщо зроблю крутий переклад (а я зроблю), можливо знайдуться люди, які вкладуться в озвучення - таке ж круте. Та мабуть то мої фантазії.) Мабуть. Підтримайте. https://next.privat24.ua/send/4ctpm
Cowboy(UA)  [author]
Apr 25 @ 3:08pm 
Оновив українізатор. Зміни суттєві. Вже таку редакцію можна брати на стріми та запис відео проходжень. ;)
Cowboy(UA)  [author]
Apr 21 @ 10:39pm 
За три дні вийде оновлення посібника. ;) Тож, хто планував пострімити - це якраз можливість.
Cowboy(UA)  [author]
Apr 11 @ 1:28pm 
Вичитав гру ще раз. Виправлені дрібні стилістичні правки та змінені деякі репліки. Окрім того з’ясувалося, що у портах доповнень зустрічаються не перекладені імена персонажів. Ці значеня треба пошукати в файлах гри. Зараз локалізація вже близька до фінальної версії. Попереду ще одна контрольна вичитка.
Apr 8 @ 10:56am 
Дякую
Cowboy(UA)  [author]
Apr 8 @ 10:34am 
Переклад "Bound in Blood" робить інший перекладач.) На Картель немає шрифтів, а так я би взявся.
Apr 8 @ 7:20am 
дякую за українізатор, на продовження серії планується переклад?)
Cowboy(UA)  [author]
Apr 5 @ 2:05am 
Вичитка гри на версії 1.0.0.0. завершена. Викладу оновлення перекладу та оновлю посібник трохи згодом.