Steam installeren
inloggen
|
taal
简体中文 (Chinees, vereenvoudigd)
繁體中文 (Chinees, traditioneel)
日本語 (Japans)
한국어 (Koreaans)
ไทย (Thai)
Български (Bulgaars)
Čeština (Tsjechisch)
Dansk (Deens)
Deutsch (Duits)
English (Engels)
Español-España (Spaans - Spanje)
Español - Latinoamérica (Spaans - Latijns-Amerika)
Ελληνικά (Grieks)
Français (Frans)
Italiano (Italiaans)
Bahasa Indonesia (Indonesisch)
Magyar (Hongaars)
Norsk (Noors)
Polski (Pools)
Português (Portugees - Portugal)
Português - Brasil (Braziliaans-Portugees)
Română (Roemeens)
Русский (Russisch)
Suomi (Fins)
Svenska (Zweeds)
Türkçe (Turks)
Tiếng Việt (Vietnamees)
Українська (Oekraïens)
Een vertaalprobleem melden
Čistě technicky je pravda, že vysoká kapacita a tím provozní náklady umožňují použití jen ve sandboxu. Bohužel česká vozidla, kromě náš Čechů a pár států, moc dalších hráčů ze světa neocení, což bude asi to, proč pak dávají palce dolů jen na základě hodnocení "použitelné v mých savech/nepoužitelné" a neřeší kvalitu modelů, neb k nim nemají vztah (asi jako pro nás vlaky z Indie ap.).
Každopádně přeji nenechat se odradit a jelikož sám MODy tvořit nedokáži, chci tímto vás ostatní povzbudit. Popř. upravené modely s nižší kapacitou by jistě ocenili všichni a bylo by skvělé je využít.
A rozhodně palce nahoru!
U některých vozů byly i nesprávně definovány roky výroby (např. zrovna tady u B731/2), protože na české Wikipedii jsou u většiny vozidel tyto data špatně (podle prvních prototypů, které ani neměly sebemenší podobnost s finální sériovou výrobou). Mám tady k dispozici kvanta materiálů a podkladů ke snad všem vozům MHD, co se u nás kdy provozovaly a nabízím možnost spolupráce s technickými údaji a balancováním do hry. :)
Berte na vědomí že se snažím co nejvíc to jde aby modifikace fungovali správně a to vše ZADARMO. Jsem na to sám a pokud někdo nesouhlasí s mou prací nebo ma nějaké připomínky prosím napište
V1.1 B741 has a bug in the seats in the rear part (will be repaired within a few days)