🤡
 
 
No information given.
Comments
Moki Trade Banned Jun 12 @ 9:21am 
:neonrr::extralife: SIGNED BY MARMOK :extralife::neonrl:
{ :woarrose: 𝐒𝐚𝐠𝐥𝐢𝐤 𝐬𝐢𝐡𝐡â𝐭 :woarrose: :HelpingHand: 𝐜𝐞𝐫𝐜𝐞𝐯𝐞𝐬𝐢𝐧𝐝𝐞 𝐛𝐢𝐫 𝐡𝐚𝐟𝐭𝐚 𝐝𝐢𝐥𝐞𝐫𝐢𝐦 :woarrose: }
{:health: 𝐇𝐞𝐚𝐥𝐭𝐡𝐲 𝐝𝐚𝐲𝐬! :health:}

:crown1: :_S_::_A_::_G_::_L_::_A_::_M_: :crown1:
:OttomanEmpire: Çocuklar, geleceğimizin temel yapı taşını oluşturan sarsılmaz müstesna mevkilerde olan geleceğimizin vârisleri, bir çocuk asla hafife alınmamalıdır, çünkü önünde bulunan gelecek onun şekillendirdiği güzergâhta devam eder. :homeworld: çok genç, tıpkı sizin gibi!:woarrose:

Şu anda Gurur ve de Onur çerçevesinde isek, şu anda Çocuk sesleri ve müzikalleri duyuyor isek, bunun tek nedeni Atatürk'ün Türkiye'de "O" zamana denk gelmesinden kaynaklıdır... :woarrose:

:stars::stars: { 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutlarım! }

:OttomanEmpire: :_S_::_A_::_G_::_L_::_A_::_M_: :OttomanEmpire:
:woarrose::woarrose::woarrose: Ş𝐄𝐇𝐑-𝐈 𝐑𝐀𝐌𝐀𝐙𝐀𝐍, 𝐁𝐈𝐓𝐓𝐈! :lollipop: Şєvvαl αчı вαşlαngıcı σlαn R͏a͏m͏a͏z͏a͏n͏ вayraмı'nızı gonυlden ĸυтlarıм. (arĸadaşlarınız/doѕтlarınız, ĸardeşlerιnιz, aĸraвalarınız ve тυм ѕevdιĸlerιnιzce вayraмınızın: 𝓣𝓤𝓜 Ş𝓐𝓝𝓛ı 𝓥𝓔 İ𝓗𝓣𝓘ş𝓐𝓜ı𝓨𝓛𝓐 𝓖𝓞𝓩 𝓐𝓛ı𝓒ı 𝓑𝓘𝓡 Ş𝓞𝓛𝓔𝓝 𝓒𝓔𝓡𝓒𝓔𝓥𝓔𝓢𝓘𝓝𝓓𝓔 𝓖𝓔𝓒𝓜𝓔𝓢𝓘𝓝𝓘 𝓣𝓔𝓜𝓔𝓝𝓝𝓘 𝓔𝓓𝓔𝓡𝓘𝓜.) :woarrose::woarrose::woarrose:

:woarrose::woarrose::lollipop: { hαчαttα вαşαяıℓαя ∂ιℓεяιм! } :lollipop::woarrose::woarrose: :crown1: :_S_::_A_::_G_::_L_::_A_::_M_: :crown1:
İyi oyunlar arkadaşlar, uyarı geçmek adına iletiyorum;

Son zamanlar da çok fazla d**andırılan ve de aslında kendi isteye isteye buna sebep olan çok fazla arkadaşım oldu.
Dikkat edin:

> https://steamcomnunllty.com > (SAHTE)
> https://steamcommunity.com/ > (GERÇEK) , sadece alan adında bulunan harflere bakarak bunu anlayabilirsiniz, emin olmadığınız hiç bir bağlantıya tıklamayın ve önce araştırın! Her ne olursa olsun, (Antivirüs sizsiniz, programlar bir yere kadar korur, unutma!)
76561199275905390 Sep 9, 2023 @ 4:34pm 
:neonrr::extralife: SIGNED BY MARMOK :extralife::neonrl: