Recent reviews by Trav3X28

Hru jsem ani nedohrál a už se motám v depresích protože ta hra je absolutní svinstvo všeho druhu.
Prázdná místa na mapě, nesmyslně přehnaný počet nepřátel, skoro nemožné nároky na karty, (které jsou beztak k hovnu)
Nepřátelé se nehodí k prostředí, málo munice, tuna chyb, hnusný textury, ragdoll fyzika a jedna z věcí co mě ranila nejvíc je soundtrack který je hnusný a vůbec se nehodí do hry. Kam se poděl ten heavy metal který ve mě vyvolával chuť zabíjet všechny a do toho si vibovat. Tahle tragédie neukázala nic nového než jen ostudu serie jediný co se mi opravdu líbí je comicsový příběh který není špatný. Podtrženo sečteno Painkiller: Resurrection si vyhrál 2/10 Názor: Hra by mohla být dobrá kdyby vývojáři si dali víc práce. Teď jejich výtvor se stal nejhorší díl serie a jestli jste to utrpení zvládly až do konce tak jste fakt dobří.
Posted November 23, 2022.
1 person found this review helpful
1,068.0 hrs on record (331.5 hrs at review time)
je to super hra která mě baví od 2.0 je to super s přáteli
Posted November 27, 2020. Last edited May 13, 2021.
1,050.3 hrs on record (35.2 hrs at review time)
CS:GO Review
Super legendární hra plná zábavy stresu nadávajících Rusáku. Nejlepší je když jí hraji s kámošama a mám v píči, ovšem najdou se tam momenty kdy jsem ragoval (a to jsem v pohodě týpek). I když hra mě teď vůbec nebere a nemám na ní chuť a nemám v plánu se k ní vůbec vracet tak jsem za ní rád i když je to někdy píčovina. Hra je celkově skvělá mám ji rád někdy nasere ale většinou je to moje chyba hře dávám 7/10 (spíš na to koukám z pozitivního úhlu protože jsem jí dlouho nehrál). Jen někdy nechápu co Valve dělá s tou hrou. Občas je to k nepochopení.
Posted December 17, 2019. Last edited December 4, 2022.