Recent reviews by Zuri

1/3 gry, 1/3 cutscenek, 1/3 filmu
Wplatanie real life action między aktami mogłoby wielu zepsuć immersję, jednak wybacza się przy takiej obsadzie aktorskiej oraz niezłemu klimatowi - choć tej gry mogłoby być choć trochę więcej.
W rozgrywce chciałoby się poczuć trochę więcej szału ze strony przeciwników lub bossów, przy takiej ilości możliwości "mocy" głównego bohatera. Praktycznie, można wirować cały czas między enemy niczym Quicksilver
Mimo, że twórcy dali nam kilkakrotnie możliwość na wpływ rozgrywki, zmiany były minimalne nie mające wpływu na finał gry. Różnica była zauważalna głownie w filmach, natomiast w rozgrywce tylko w poszczególnych elementach co lekko odebrało mi frajdę z tej nadanej kontroli.

W skrócie Quantum Break nie jest złe, choć miło by było zobaczyć jakieś alternatywne zakończenia.
Posted August 22, 2021.
Piękna gra, która na każdym kroku dostarcza swoich walorów graficznych.
Detale sprawiają, że eksploracja jest jeszcze większą przyjemnością. Spacer po ulicach Columbii począwszy od muzyki w gramofonach po plakaty na mniej istotnych ulicach to po prostu niekończącą się sztuka.
Pomysły na chociażby samouczek (cudowny) po rozwiązania zagadek pobocznych zaskakują kreatywnością twórców,
a sama fabuła oddaje całkiem przyjemną do odkrywania historię.
Posted April 27, 2020.
4,660.7 hrs on record (749.5 hrs at review time)
bardzo spoko giera
Posted January 27, 2019.