15.5 hrs last two weeks / 1,062.1 hrs on record (512.7 hrs at review time)
Posted: Feb 26, 2018 @ 1:04pm
Updated: Nov 22, 2018 @ 12:36pm

Gra z otwartym światem, która dzięki prostym modelom postaci, broni czy pojazdów zachwyca oko.
Na początku zaczynamy jako gracz bez żadnych przedmiotów, które pomogły by nam przertwać trudności czekające to w głębi mapy, więc oczywiste jest że na start zbieramy patyki oraz kamienie leżące w okolicy swojego respawnu na mapie (by stworzyć siekierkę oraz kilof do wydobywania surowców).

Czym dalej zajdziemy na mapie będzie nam to zimniej to cieplej, więc trzeba przygotować się na panujący w tym rejonie klimat oraz uważać na graczy czychających na twoje nie przygotowanie do walki (co może zrobić biedny bambik z siekierką krzemienną na 4 osobową ekipę uzbrojoną chociażby w łuki?)

Dodanie przeszukiwania miejsc lootu (hangarów), w któych możemy znaleźć silniki, koła, tryby amunicję, kolory czy detonatory, z któych możemy zrobić sprzęt do likwidowania nie chcianych graczy zachwyca i często dodaje nam adrenaliny, gdy wczesniej wymieniony detonator znajdziemy a baza jest daleko i trzeba szybko biec do bazy.:)