hugoTriceps
Nasz Świat jest dzisiaj zwariowany,
Jesteśmy w tej grze, od lat w nią gramy.
Dlatego nawinę to teraz, bo chcę!
Może być lepiej, ale nie jest źle
Nakręcam się ziomek, lecę z tematem
Balansuje na krawędzi, w dłoni z batem
Nie słychać od dawna napinek hejterów
Rozpieprzam system, jebać fajerów
Mam szóśty zmysł jak spiderman.
Już nie mów nic, ja wyszystko wiem
Ukryta treść, bierz co chcesz,
Nie masz na to siły? znikaj, precz!
Jestem tu, widać mnie, nie patrzę nigdy wstecz!
Tylko do przodu człowiek, jeśli sam tego chcesz.
Te słowa, to moja przygoda, zatapiam się w nich
Skupienie, odwaga, i siła jak z Shaolin mnich
Pstryk! Strzelam palcami, manipuluje swoimi marzeniami
Słyszysz? Jakiś głos w oddali, mówi żebyśmy się teraz poddali
Jak? Przeciez to jest nie mozliwe, bo jesteśmy na wznoszącej fali
Nasz Świat jest dzisiaj zwariowany,
Jesteśmy w tej grze, od lat w nią gramy.
Dlatego nawinę to teraz, bo chcę!
Może być lepiej, ale nie jest źle
Nakręcam się ziomek, lecę z tematem
Balansuje na krawędzi, w dłoni z batem
Nie słychać od dawna napinek hejterów
Rozpieprzam system, jebać fajerów
Mam szóśty zmysł jak spiderman.
Już nie mów nic, ja wyszystko wiem
Ukryta treść, bierz co chcesz,
Nie masz na to siły? znikaj, precz!
Jestem tu, widać mnie, nie patrzę nigdy wstecz!
Tylko do przodu człowiek, jeśli sam tego chcesz.
Te słowa, to moja przygoda, zatapiam się w nich
Skupienie, odwaga, i siła jak z Shaolin mnich
Pstryk! Strzelam palcami, manipuluje swoimi marzeniami
Słyszysz? Jakiś głos w oddali, mówi żebyśmy się teraz poddali
Jak? Przeciez to jest nie mozliwe, bo jesteśmy na wznoszącej fali
Currently Offline
Comments
Jan 13, 2015 @ 8:07am 
węgorza. Nanananana
Sep 26, 2014 @ 6:09pm 
Nakurwiamy