Recent reviews by Bystrozraky

4.6 hrs on record
Na papíře je koncept zajímavý, bohužel v praxi není hra zábavná. Po pěti, šesti pokusech zjišťujete, že na vás nic moc nového nečeká a tak hra rychle spadne do stereotypu a vy se začnete nudit. Ovládání je tak jednoduché, že i to vás začne nudit. Grafika mi přijde levná a je zde málo monster, které se hodně opakují, což stereotyp pouze utvrzuje. Jsou zde ale perky, které dostáváte poté, co umřete a tedy si je můžete před začátkem další hry zvolit, to alespoň nějak ten gameplay okořeňuje, ale i tak je hra nudno nudná... Je to škoda, mělo to na víc.
Posted July 7, 2019.
4.6 hrs on record
Co byste dělali, kdyby jste byli v místnosti, kde se nachází bomba, Batman, slupka od banánu a hasák? Já bych vzal hasák, praštil bych Batmana po hlavě, ten by zařval bolestí, otočil by se směrem ke mně, pěstí by mi věnoval pravý hák, já bych se zapotácel a s menší pomocí banánové slupky by můj zadek skončil přímo na časované bombě. A jelikož vím, jak funguje fyzika, tak by výbuch a tlakovou vlnu pohltil můj zadek a den by byl úspěšně zachráněn… Udělali byste to samé? Tak neváhejte a hned kupujte tuhle hru!
Posted July 8, 2017.