Archont
Paweł   Mexico, Mexico
 
 
Archont, znany grecki generał, który zawsze stał wiernie przy marszałku Bobsonie Psimordym. Został przeklęty przez Souluncjusza, Prokuratora Generalnego Steamlandii i musiał opuścić swoje rodzinne miasto Dotkominium, aby tułać się wiecznie bez miejsca dla siebie. Kierowany gniewem oraz poczuciem winy wędrując pół świadomym krokiem dotarł do najbardziej obrzydliwego terenu, serca zarazy zwanego Loluntsium. Przedarł się przez gąszcz zdechłej padliny leżącej w około i zasiadł tam na kamieniu. Począł tam modlić się do swojego martwego bożka Bobsona. Modlił się tak gorliwie, że tam gdzie się znajdował wyrosły ciernie i pokryły najbliższy teren.

Jednakże! Archont obudził się po tym co wydawało się jak wieczność i postanowił tułać się jeszcze raz. Ten czas, który spędził w letargicznym śnie zostawił na nim trwałą bliznę - niestabilny i oszalały jak jego mistrz, na ustach miał tylko jedno słowo "Humble Bundle". Powtarzał je jak mantrę, która miała wyprowadzić go z cierpienia. Od tego czasu zasiadał do każdej gówno indie gierki, bez ustanku próbując wycisnąć z niej mistyczny sok mający sprawdzić, że powróci do dotkowego raju, albo chociażby ujrzy na moment Bobsona Psiąmordę.

Rzeczywistość nieubłaganie uprawiała sobie z niego kpinę, ale on nieustannie czeka na drugie przyjście Pana Chaosu, Bobsona Psiąmordę, tego który pochłonął gwiazdę i zakrztusił się własnym gównopostingiem. Całą zgromadzoną energię chujowych indie gierek zamierza oddać Jemu i tylko Jemu. Czy jest sposób na powstrzymanie Archonta? Przykro mi, ale nie ma, odziedziczył po marszałku wężowy spryt, który zręcznie wykorzystuje oszukując nie tylko autorytet prawny, ale i steamowy. Proponuje nakarmić go bananem, to go uspokaja, to jest jedyna słaba broń jaka działa na ten nieokiełznany relikt Wojny Bobsonowej.
Currently Online
Favorite Game
Achievement Showcase
1,661
Achievements
5
Perfect Games
32%
Avg. Game Completion Rate

Recent Activity

2.7 hrs on record
last played on Aug 9
1.6 hrs on record
last played on Aug 9
76 hrs on record
last played on Aug 6
Sourusophy Sep 12, 2016 @ 1:07pm 
Best tanker w Polsce, a może i na świecie. Wytankował 2 razy więcej niż Piłsudzki. Polecam gracza i jego usługi elo boosterskie. Naprawdę dobry Makoa.
Szyba Jan 24, 2016 @ 12:26pm 
Archont gra w Undertale XDD( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)XDD( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sourusophy Jan 6, 2016 @ 10:35pm 
X Stacji Bobsoniusa przed zdechnięciem jak pies.

Raz, dwa, trzy - Bobson na śmietniku zjada własne wszy
Cztery, pieć, sześć - Bobson nie ma już co jeść
Siedem, osiem, dziewięć - Bobson zdechł, panie świeć nad jego duszą
Dziesięć - Bobson to truposz hallelujah! Ktoś nasra mu do mordy za rok i znowu zmartwychwstanie

Wklej to na tablice 10 osobom, aby Bobson zmartwychwstał. Chwalmy złą nowinę!
Sourusophy Jan 6, 2016 @ 9:31pm 
"Bóg, znaczy no ten surusofi nie żyje hehe. co nie?" - Bobson, 2015 rok

"Bobson (według mojej książki od biologii - fachowa nomenklatura to «pierwotniak») nie żyje." - Soulik, 2016 rok

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Szach mat bobsoniści. Kościół Soulika znowu was zrobił na szaro, może znajdziecie tego pijaka pod śmietnikiem, gdzie będzie narzekał, że go wyjebali ze zmywaka w Anglii.
Still Bobson Dec 31, 2015 @ 5:15pm 
Zuwo pierwszy więc najlepszy
Zuwo drugi łapie długi
Zuwo trzeci się rozleci
Zuwo czwarty to nie żarty
Zuwo piąty mierzy kąty
Zuwo szusty jest pół tłusty
Zuwo siódmy psuje wydmy
Zuwo usmy gryzie grube biusty
Zuwo dziewiąty niszczy srożypląty
Zuwo dziesiąty tnie młode cierniopląty

Wklej to na tablice 10 osobom albo nawiedzi Cię jutro Zuwo jedenasty trójpalczasty.
Sourusophy Dec 6, 2015 @ 1:26pm 
Tutaj leży Pawełek, zgładzony przez znany oddziałów elitarnych zabójców(ASG-owcy, gdzie każdy dał sobie tytuł majora) z Łukaszkiem Casualkorozumnym na czele. Rozszarpali go jak Bobsona, używając Brutalnych technik zwanych psią-kastracją.

Niech pokój będzie jego zasmrodzonej rockiem duszy, pomszcze cię.