Not Recommended
0.0 hrs last two weeks / 1,213.3 hrs on record (1,000.3 hrs at review time)
Posted: Dec 24, 2021 @ 6:34am

Mam już dosyć. Gra z aktualizacji na aktualizację jest coraz gorsza. Nie podoba mi się kierunek rozwoju gry. Więcej skinów i łowców za kasiorę tego gracze chcą najbardziej! Brak balansu broni, dokładnej synchronizacji, dobrych serwerów, działającego systemu matchmaking'u, do tego downgrade grafiki i ilości fps co jakiś czas.

Nie chce mi się pisać za dużo, ale któraś wersja gry przed early access była najlepsza. Teraz dodali tonę niepotrzebnych pierdół i mechanik co tylko zaśmieca grę.
6 Comments
BuddyGuyyy Feb 3 @ 11:06am
Tak marzymy o skinach i hunterach! dawajcie ich wiecej! Mamy w pizdzie bugi, cheaterów i problemy z łącznością, licza sie tylko skiny i hunterzy!
balls Jan 17, 2022 @ 11:15am
no i to rozumiem :D gdyby każdy recenzent spędził w jakiejś grze powyżej 1k godzin, to wtedy można by mówić o ,,porządnym poznaniu materiału źródłowego" ;)
FatBoy Jan 16, 2022 @ 4:22am
Stachu 1k to mało :D a negatyw, bo niestety te wszystkie rzeczy człowiek zaczyna dostrzegać po jakimś czasie i dociera do niego co jest nie tak ;/ + zmiany przez twórców były wprowadzane stopniowo.
balls Jan 15, 2022 @ 10:40am
nie bierz tego do siebie, ale nie kumam jak można zostawic negatywną recenzję po 1000 h gry...
Maxwatt Dec 28, 2021 @ 1:45pm
również potwierdzam wcześniejszy wpis.
syzambry Dec 26, 2021 @ 3:28pm
Zgadzam się. Beta była miodna, chociaż było mniej kontentu. Później już było tylko gorzej.