Kyo
Kyo
 
 
No information given.
Currently Offline
Last Online 2 hrs, 53 mins ago
Achievement Showcase
1,912
Achievements
10
Perfect Games
29%
Avg. Game Completion Rate

Recent Activity

555 hrs on record
last played on Jul 14
1.1 hrs on record
last played on Jul 11
26 hrs on record
last played on Jul 7
◄ Femme Fatale ► Dec 11, 2016 @ 12:55pm 
Dałam dziś szansę Hitmanowi (1i2 już po testach, niestety niegrywalne). Jest pomysł na Painkiller Hell & Damnation. Grałeś?
◄ Femme Fatale ► Dec 11, 2016 @ 10:14am 
Lol.. w watchdogs2 robisz sobie selfie i czekasz na followersów i dzięki temu progress gry będzie, bo dostęp do coraz trudniejszych zadań. Ale bezsens... Dlaczego nie poprzez ukończone już misje tylko taki badziew...
◄ Femme Fatale ► Dec 1, 2016 @ 3:40pm 
Okazuje się, że to głównie gra skradanka i nie bardzo mi to podchodzi. Nie mam cierpliwości chować się przed wszystkimi i robić wszystko zgodnie z zamysłem autorów i krok po kroku powtarzać to co wymyślili. Równie dobrze na yt mogę obejrzeć, o ile ta fabuła gry jest choć ciekawa.
◄ Femme Fatale ► Nov 30, 2016 @ 3:21pm 
Okej. Wow, watch dogs widząc po fabule trafia w sedno. ;o Grałeś w to może?
◄ Femme Fatale ► Nov 28, 2016 @ 1:58pm 
Cieszę się, że wytłumaczyłeś. Jakbyś jeszcze wytypował, w którym z tych anime jest najmniej nagości, to bym wiedziała, od którego zacząć.
◄ Femme Fatale ► Nov 28, 2016 @ 12:51pm 
Tylko w jednym z wymienionych jest nawiązanie hackingu, dotyczy Steins Gate, choć ponoć jego wątek główny to podróże w czasie. Mam na uwadze by się zainteresować nim o ile to nie będą same podróże. A pozostałe: Kaiji- już kilka lat temu 2 sezony obejrzałam, nie ma nawiazań do serialu; Ergo Proxy-wygląda ciekawie w miarę, próbowałam oglądać z 6odcinków, bohaterka jest w miarę, klimat jest fajny, choć nie nawiązuje ani trochę, a niektóre odcinki nudziły; Psych-Pass też nie nawiązuje; Rainbow Six-nie nawiązuje, do tego nie chcę o młodzieży oglądać w sumie; Mawaru Penguindrum- zupełnie nie nawiązuje; Kara no Kyoukai-suicide, rape, patricide, incest and murder też jak widać nie nawiazuje; Darker Than black o zabijaniu i nie nawiazuje.