0.0 hrs last two weeks / 127.7 hrs on record (14.1 hrs at review time)
Posted: May 27, 2021 @ 9:57am

satsuma budowanie
gruza naprawianie

>gruz nie odpala
>pewnie bateria wyladowana bruh
>montujesz nową
>przykrecasz złą śrube na poczatku
>slyszysz jakies dziwne spięcia myslisz ze odpala satsuma
>pojawia sie ogien satsuma sie pali
>o boze o k

piekna gra tyle pieknych wspomnein polecam cpielutko najlepiej grac z ziomami co im udostepniasz ekran i wtedy faza jest bajeczna rozgrywaka komputerowa. Raz jechalem se traktorem po pasek klinowy i za pierwszym razem to przyjechalem za wczesnie wiec sie wlamalem do sklepu a potem nie chcial mi nic sprzedac to wczytalem sejwa i pojechalem drugi raz i wszystko dobrze poczekalem 10 minut az sie sklep otworzy i sie otworzyl to kupilem i wracalem juz dodam ze wycieczka do sklepu traktorem trwala 15 minut w jedna strone i no wracam se juz i patrze w lusterko i autobus szybko jedzie i mowie o boze o k i wtedy mnie walnela traktor sie przewrocil i nie mialem jak wrocic do domu to zrobilem trzecie podejscie wszystko fajnie tylko podczas tankowaania tego pudla na benzyne to mi wleciala pod mape to sie juz poddalem i zainstalowalem taki program i se sam dodalem ten pasek klinowy duzo smiechu bylo i w ogole jak ten gruz sie odpalil to jaka uciecha wtedy byla albo jak sie upilem i tym traktorem po szosie lecialem to nie wiedzialem co sie dzialo ogolnie eksperiens tej gierki swietny jes mozna sruby przykrencac i turbo montowac w tym gruzie i wsyzstko w ogole mozna sie scigac i rally robic babcie podwozic do kosciola i jej zakupy przywiezc duzo rzeczy mozna robic i ister egi som albo historia jak jechalem ukrasc kola do gruza to nie wzialem siekiery i nie mialem jak wywarzyc drzwi to wsiadlem do traktora i tymi widelkami wywalilem drzwi polecam mocno i mozna w ogole pic z kranu i napelniac kubelek wody w kranie swietne mechaniki sa i mozna odpalic prysznic przez sciane bo masz takie wychylenie pod przycisk i mozna przez sciany patrzec i w ogole na pewno warte tych pisiont zlotych i mozna srubki przykrecac masz ich kilka rodzajuw chyba jedynascie w ogolnie i satsuma ma 300 srubek do przykrecenia i jak ten no masz malo pieneidzy na poczatek i pamietam jak robilem wycieczki traktorem po jedzenie bo bym umarl od glodu czy cos i wtedy bym sejwa stracil albo pamietam jak pozyczylem vana wujka tego co za moim domem byl i sie rozbilem jadac 130 na autostradzie a potem przez godzine probowalem uzyc komunikacji miejskiej co bym dojechal do tego vana i busiarz nie chcial sie zatrzymac to zaczazlem spamic tym przyciskiem i mnie wyrzucil z busa wiec efekt zamierzony i van odpalil za 20 razem chyba i w srodku nocy dojechalem do domu i poszedlem spac w grze a nastepnego dnia zniknal i myslalem ze si ewujek wkurzy a sie okazalo ze go zabral bo go poczebowal a jeszce nastepnego dnia to byl juz i moglem upalac znowu i no obok domku mialem taki motor i nie umialem go odpalic wiec po prostu klknołem jakis fjuel tap i zaczal odpalac i wywalilem sie i umarlem sejwa mi usunelo slaba rzecz albo jak jechalem ukrasci kola i opony do gruza to mnie osy zabily bo nie bylem blisko sciany w takim opuszczonym domu i tam w ogole duchy sa wszystko isteregi dziwne dzwieki wszystko bylo

ogolnie fajna hisotoria z tym ze disco polo se wgralem i w radiu lecialo z takim fajnym filtrem i wakacyjny romans lecial gdy gruzem lecaialem po autostradzie 140 na godzine prawie umarlem ale nie umarlem bo mialem pasy bo mi sie przypomnialo i inne piosenki tez tam sa bo duzo ich wrzucilem i fajnie w radiu lecialo gdy skladalem gruza i taki vibe byl ze po prostu musialem skladac i sie skonczylo ze gralme po 7 godzin dziennie chyba jestem uzalezniony jutro bede robil chyba speedrun skladania silnika bo to super zabawa albo jak dzisiaj rozrzad musialem poprawiac bo zapomnialem i ogolnie fajne
troche warte tych 50 zl oguem polecam a to dopiero byl 3 dzien grania w te gierke
4 Comments
targaki Jun 14, 2022 @ 7:53am
bo slabo grasz
Itzoleq Aug 21, 2021 @ 9:33am
mh to mi się jakoś nie psuje
targaki Aug 21, 2021 @ 9:28am
jest