Recent reviews by Sibra

Klasyk co tu więcej nic dodać nic ująć po prostu kurwa masterpiece
Posted July 7, 2019.
Poprostu JAPIERDOLE myślałem że ludzie którzy hejtują tą gre sie mylą i to poprostu buldupy ALE JEDNAK SIE MYLIŁEM ta gra to gówno czuje sie jakby to BYŁA PRE-ALPHA
Gram sobie w combat zone i ktoś mnie zabija klikam RESPAWN i chuj nic zero reakcji gra sie toczy a ja dalej próbuje klinkąć to zajbena respawn ta gra niema plusów niechce mi sie nawet pisać dalej
NIEWYDAWAJCIE KASY NA TĄ GRE CHYBA ŻE CHCECIE SIE ROZCZAROWAĆ W !CHUJ! TO PROSZE BARDZO ALE NAPRAWDE KUPCIE SE PUBGA JEST MISTRZEM W BR A KOSZTUJE TYLE SAMO CO H1Z1
Posted January 20, 2018. Last edited January 20, 2018.
Bardzo fajna gra można w niej tworzyć różne skurki do broni jak i do postaci gra jest warta swojej ceny chociaż szybko się nudzi i niewyobrażam sobie zagrać w nią 500h jak ja w tf2. Serdecznie polecam blockstroma bo fajnie pograć ze znajomymi ale samemu trochę nuda ja ktoś ma jakiś team grający w gry to naprawdę warto zakupić taką grę .a teraz wady to celowanie jak i strzelanie w cel ktoś powie że ta gra zmienia ustawienia myszki nie poprostu tak jest ale można to wyćwiczyć i być pro w tą grę myślę że moja recenzja jest dość przejrzysta i ktoś się nią pokieruje. :-)
Posted November 3, 2016.