0.0 hrs last two weeks / 0.9 hrs on record
Posted: Feb 28, 2014 @ 10:15am
Updated: Feb 28, 2014 @ 10:16am

Połączenie: przygodówki, tower defense, strategii oraz rpg. Mamy taktyki, pułapki na wilki, sklepy, różne bronie do zakupienia, opcje zarobku, dosyć dziwną historyjkę w tle, która wieje tandetą.
Cutscenki są obrzydliwe, gra aktorska śmiesznie niepoważna, animacje słabe, grafika również nie powala , ale to wcale jakoś nie odrzuca. Gra oferuje wiele, chociaż mam wrażenie, że miejscami zbyt wiele. Należy zwrócić uwagę, że to Indie, więc musi mieć w sobie trochę kupy bez której ta gra nie miałaby takiego klimatu.

Jednak nie o to chodzi w tej grze żeby była ładna i miała ciekawą książkową fabułę... Możliwości zastawiania pułapek na wilki czy inne stworzenia, drzewko umiejętności, możliwości kupowania nowych toporów, karabinów, enchantowania ich u siostry zakonnej ( XDD ), taktycznego podejścia do przetrwania to coś czego nie spotyka się często w grach. Warto zagrać chwilę i zobaczyć cóż to za dziwny wilkołaczny twór nam ktoś zaoferował.

Na uwagę zasługuje: wspaniała ścieżka dźwiękowa, klimacik, nowatorstwo, pomysłowość
Na olanie zasługuje: fabuła, animacje, charakterystyka bohaterów, dialogi