14.6 hrs last two weeks / 5,328.8 hrs on record (741.5 hrs at review time)
Posted: Jul 20, 2016 @ 3:28am
Updated: Dec 3, 2020 @ 1:07am

CS:GO Review
CS:GO to gra, w której napotkasz rózne typy graczy, np:

-Turskie osobniki, zazwyczaj osoby bez mutacji, które drą ryja, bo tak.
-Ruskus pospolitus, zazwyczaj osoba, która przeszła mutację (nie zawsze)
-♥♥♥♥♥ Mityczny, bardzo rzadki osobnik, którego można spotkać raz na rok praktycznie. Myślałem, że nie istnieje, lecz pewnego dnia grając z my friendem (Pozdrawiam Cię, My Friend if you czytać that) na mapie Nuke (hehe fajna nazwa swoją drogą, dobra nvm.) graliśmy sobie i: miał mutację, gadał po angielsku, uważał nas (Poland) za jego bracia.
-Polaq, jeden z najgorszych typów, siedzi se na wooden necie, gra w CS:GO, w większości przypadków dziecko, które potrafi JEDYNIE gadać przez mikrofon i obwiniać innych
-Cziter, czyli osoba której jeszcze nie spotkałem, (bo jestem śilverem pewnie) jest ona bardzo fajna, jeśli jest w twojej drużynie. Jeśli natomiast w przeciwniej, jest on zły i głupi i okropny. Zazwyczaj ludzie wyzywają w ten sposób Smerfów.
-Nób, nie potrafi grać, nie ma przyjaciół, jego ping wynosi 90000, nie potrafi nigdy ugrać 1vs1, ale mimo to, ZAWSZE trafia się jakiś jeden osobnik, który go nie kicknie.
-Smerf, czyli niebieski malutki stworek, któremu zachciało się grać w CS:GO. Czemu? Nie wiadomo. Zazwyczaj nie ma skinów i jest najwyższy w tabeli. Najczęściej spotykany na rangach takich jak Śilver 1. I do dzisiaj nie wiem, czemu oni są tacy świetni, a mają takie niskie rangi... Może to przez ich rozmiar?

Są też różne tryby gry, wymienię tylko kilka:
-Uproszczony, czyli N I G D Y ALE TO N I G D Y tam nie spotkasz miłej osoby.
-Demolka, czyli granie 5vs5 na malutkich mapach
-Turniejowy, czyli gra w której spotyka się tych graczy o których pisałem. Polega to na podkładaniu bomby, itp. itd. (ALLAHU AKBAR). Rzadko kiedy ktoś gra, (ALE GRA LOL WTF) na mapach w których ratuje się zakładników. Jak widać ludzie wolą się w przyszłości wysadzać.

Wymienię też kilka map:
-Dust 2, zapamiętajcie ją, często będziecie na niej grali
-Mirage ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
-Inferno Zagraj se chociaż raz, tam so kurczaki (nie da się zjeść, debiló gróby ty)
-Italy... Zaraz, nie chciałem jej wymieniać, zapomnijcie o niej
-Offic... Stop, zła lista srry
-Nuke, czyli mapa z ciekawymi bsami (BS - Bombsite)
-Bank, czyli dla fanów Gangu Albanii, bo jak słyszałem co niektóre naćpane dzieci gadały to uświadomiłem sobie, że oni to normalnie takie inspiracje dla nich, no wiecie piosenki o napadzie na bank, gdzie w CS:GO "napadamy" na ten bank, przypadeg? Może.

A teraz trochę o broniach (wymienię tylko te ciekawsze):
P90 (czytaj: PRO90), czyli broń do zabijania w ciekawy sposób
-AWP, czyli jak to mój znajomy nazwał: "AWPierdol Chcesz?" idealnie odnosi się do tej broni. Jeśli widzisz, że ktoś się na ciebie w dziwny sposób patrzy, i trzyma jakąś zabaweczkę dziwną, to i tak długo nie pożyjesz więc nie będę się rozpisywał nad tą bronią.
-AK 47 czyli typowa broń, której się używa
-Granaty, a bo tak. No więc rodzaje: Błyskowo -hóiowy, który sprawia że oślepiasz, wabik, który nie wabi lol, taki zwyczajny który służy do zabijania i jeszcze smołk, który dymi. I jakieś tam jeszcze podpalające.
-Negev, czyli broń która jest droga, ale za to ma dużo ammo, strzela jak czołg, i hałasuje jak wiertarka.
-Nóż, czyli broń której używa ranga: Silver 1,2 i 3
-M4A1s lub M4A4, bardzo lubiane
-Auto lama, do bycia lamą która nie umie grać niczym innym
-R8 Revolver, czyli broń, którą GabeN wprowadził tylko po to, aby ją znerfić. Czyli to było AWP za jedyne 850$, a po nerfie nikt już go nie używał.
-Deagle, broń używana przez ludzi, którzy potrafią grać, więc na Śilverach tego nie spotkasz.

Teraz napiszę coś o rangach:
Śilvery:
1 - osoba która nie wiadomo czemu gra w to. Zwykle z IQ wynoszącym -1
2 - trochę większe IQ od Śilvera 1
3 - też trochę większe
4 - nawet umie grać
5 - No tutaj to ludzie płaczą, że są Śilverami
Albo dobra, darujmy sobie. Goldy:
-Ludzie płaczą że nie mają Globala. Zazwyczaj potrafią nawet strzelać, ale rzucać granaty - nie.
Inne rangi wyższe, w których można już napotkać prawdziwych cziterów... Nie jest tam zbyt ciekawie, ale ludzie potrafią grać
I NAJLEPSZA RANGA ^^^^^^^^--^--^GLOBAL ELITE---^^-^^-^-^-^- czyli globalna elita. Tam są tylko same prosy. Osiągnięcie tej rangi jest dla wszystkich Śilverów i Goldów marzeniem...

Oraz skiny! Bo jaki jest lepszy sposób na stracenie pieniędzy? Znaczy... Zyskanie! Otwierasz se skrzynki, mimo iż wiesz, że nigdy nie dostaniesz kosy. Jest wiele fajnych skinów, np. Asiimov, czy skiny do noża... Które są tak drogie, że sobie kupiłem GTA V zamiast najtańszego brzydkiego nożyka. Inni wolą kupić skiny z Rynku Społeczności, aby je potem obstawiać! Jak wygrają, są bogaci (szansa taka, jak dropnięcie noża hehe), więc oczywiste że przegrają. Ale hazard to hazard. A ta gra, to idealny pomysł na hazard.
W tej grze jest również wiele Wielkanocnych Jajeczek, które nawiązują, np. do L4D, Portala, PayDaya czy Half-Life'a

Dobra, to teraz czas na ocenę gry:
-Społeczność nie ma mózgu, boty normalnie zrobione za 0,01€, nie wiadomo po co one są. 0/10
-Bronie 8/10, bo przecież po co grać z R8 Revolverem przez całą grę, jeśli nikt o nim nie pamięta i istnieje AWP i Auto lama?
-Mapy, Dust 2 wymiata. Mirage też. I Inferno. Nuke też jest git. 9/10
-Rangi -100/100, powinienem mieć Globala.
-Tryby - Pomysłowe, lecz i tak wszyscy grają tylko Turniejowe na Duście 2, Mirage i Inferno. 9/10
A mimo wszystko wszyscy to tak kochają. Czemu? Nie wiadomo, ale i tak to kochamy. Gra jest sama w sobie ciekawa, tylko ludzie zgubili swój mózg gdzieś na ulicy. Polecam kupić, przynajmniej aby se pograć na botach. ^^
Comments are disabled for this review.