0.0 hrs last two weeks / 82.7 hrs on record (5.1 hrs at review time)
Posted: Feb 2 @ 3:32pm

Bardzo dobra gra, wbrew temu co cały internet płakał przed premierą. Połączenie Saint's Row z Borderlands i uniwersum Batmana. Najmocniejsza strona gry to poczucie humoru, gameplay i grafika. W kwestii misji dostajemy całkiem fajną fabułę, przeplataną zadaniami pobocznymi, zagadkami Człowieka Zagadki, wyzwaniami, kontraktami etc. Gra śmiga na Unreal Engine 4, jednak wygląda bardzo dobrze - ogrywam w 4K + RayTracing i naprawdę niema się czego wstydzić. Wszelkie porównania do Arkham Knight, były chyba robione z wersji konsolowej. Na PC wygląda naprawdę spoko, zwłaszcza cutscenki. W kwestii endgame jeszcze się nie wypowiem, ponieważ gram dopiero 5 godzin. Jednak wiem jedno - tak samo jak zjechali w recenzjach Gotham Knights, Saint's Row 4, tak pewnie będzie i tutaj. Tamte gry kupiłem, nie patrząc na hejt i "recenzentów" - bawiłem się bardzo dobrze. Tutaj też polecam samemu sprawdzić, żeby wyrobić sobie opinie.

Moja ocena 8/10 - fabuła jest całkiem dobra, robię głównie poboczne i kontrakty, bez pośpiechu.