8 people found this review helpful
Recommended
0.0 hrs last two weeks / 2.6 hrs on record
Posted: May 7, 2020 @ 6:21am

Watchmen: The End is Nigh – це досить непогана гра в жанрі beat 'em up, в сетингу «Хранителів» і вона мені подобається. Адже, де ще можна зіграти за персонажів комікса та фільма - Роршаха і Нічну Сову.
За сюжетом, у в'язниці відбувається бунт ув'язнених, в ході якого збігає один з найнебезпечніших злочинців – Андербосс і головним героям потрібно його знайти та запроторити назад за грати. Вході цього завдання буде набито багато пик різним злочинцям :)
Грається The End is Nigh досить просто, якщо не сказати банально. У персонажів є два удари, слабкий та сильний, які можна складати в комбо, також герої навчені ухилятися від атак противників. З особливих умінь у персонажів є шкала гніву, яку можна використовувати для ще більш сильних ударів. В цілому бойова система досить видовищна, добивання показуються в slow-mo, а за рахунок її простоти відчуваєш себе дійсно крутим борцем зі злочинністю. До речі, грати можна як за Роршаха, так і за Нічну Сову, а ще краще взяти друга і пройти гру в кооперативі, шкода що тільки за одним комп’ютером.

Візуально гра виповнена досить достойно, а коміксові вставки між рівнями виконані в стилі оригінального комікса і виглядають дуже стильно!
В підсумку зазначу, що як придаток до фільму, Watchmen: The End is Nigh справляється зі своєю задачею, бо пройшовши її мені захотілося передивитися і сам фільм. Але якщо ви не знайомі з коміксом чи фільмом, то скоріше за все, грає здасться вам досить одноманітною.
Was this review helpful? Yes No Funny Award
9 Comments
Rodan Nov 24, 2023 @ 12:10am
Аааааа, то я приблизно так і подумав) Виходить, що в цю гру таки можна пограти вдвох через мережу, а не за одним комп'ютером. Треба буде спробувати якось) Якщо є таке бажання?
Witcher of Galicia Nov 23, 2023 @ 1:48pm
Коротше це така симуляція ніби ви за одним компуктером сидите. Ось.
Witcher of Galicia Nov 23, 2023 @ 1:47pm
Нууу... Це трансляція із підключенням гри до обох компуктерів. Тобто обидві клавіатури працюють, але як одна. Гра не розрізняє хто з вас натискає "пробіл". Якщо в грі є можливість налаштувати клавіші, або якщо в одного є геймпад - то в принципі можна пограти вдвох. Це трохи марудно, але можна.
Rodan Nov 23, 2023 @ 12:37pm
Я пам'ятаю, як грав у гру про Людину-павука, по першому фільму з Тобі Магвайром, ще в комп'ютерному клубі) Було складно і весело)
Пише, що у грі є Remote Play Together, але я не дуже розібрався, що це таке 🤷‍♂️
Witcher of Galicia Nov 23, 2023 @ 12:06pm
Ну я просто десь з 2003 року фанатів від коміксів, я грав у все що було про супергероїв.
Та я теж сподівався, що є мережевий кооп, але зась)
Rodan Nov 23, 2023 @ 11:39am
Я про неї дізнався з якоїсь передачі про відеоігри, ще по телевізору 😄 Але тільки в Стімі зіграв 🤷‍♂️
Шкода, що в грі немає кооперативу по мережі, бо я б у таке пограв)
Witcher of Galicia Nov 23, 2023 @ 11:09am
Ехб... Гра дитинства, досі диск лежить в шухляді. Все думаю купити, але ніяк руки не доходять...
Знаю про всі проблеми, але то така ностальгія.
Rodan May 7, 2020 @ 12:30pm
Фільм так і називається "Watchmen" або "Хранителі".
Сестра Хаос May 7, 2020 @ 7:47am
Ухти! Я бачила кіно про нього. Не пам'ятаю, як назвається. Але й не думала, що є ще й гра!