0.0 hrs last two weeks / 61.6 hrs on record (37.6 hrs at review time)
Posted: Dec 8, 2017 @ 9:04am

Po spędzeniu w tej grze ok. 130h (jeszcze stare konto) muszę powiedzieć, że gra jest naprawdę przyjemna, jest to bardzo klimatyczna gierka. Mimo, że grafika przypomina innego minecrafta to jest naprawdę bardzo miła dla oka. W tą grę najlepiej moim zdaniem gra się w kilka osób, przez co można się dzielić zadaniami np. kto co zbiera itd. itp. Jest kilka ciekawych map, z którymi jest się bardzo łatwo zaprzyjaźnić a co najlepsze do unturneda nie potrzeba komputera z NASA. Gra chodzi na słabyszych komputerach bezproblemowo. Najlepsze jest to, że jest masa serwerów np. PvP, PvE, (chyba są serwery z battleroyalami, ale nie dam sobie głowy uciąć) i na większości ktoś gra. Osobiście lubiłem zagrywać się w tą grę w wolnym czasie i polecam ją na zimowe wieczory, przy kawie gierki z kumplami online. Jedyny problem mogą sprawiać gracze na serwerze Pvp, gdyż często inni gracze są już, mówiąc kolokwialnie "wykokszenii". A i bym zapomniał, mapy w tej grze są wystarczająco duże, więc każdy może znaleźć odpowiednie miejsce dla siebie ;) No na co czekasz? Skąd to zwątpienie, instaluj i graj :D