erogirk
Grzegorz K.
Wroclaw, Poland
Feb 27 @ 7:55am 
Jest demko Way of the Hunter 2. Będziesz ogrywać?
Dec 24, 2016 @ 11:33am 
Wszystkiego Najlepszego i Szczęśliwego Nowego Roku !!! :balloon::balloon::balloon:
Dec 24, 2016 @ 6:28am 
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia :)
Mar 26, 2016 @ 10:02am 
Wesołych Świąt Wielkanocnych :)
Jan 13, 2016 @ 10:57am 
Dzięki! :)
Dec 26, 2015 @ 1:48pm 
wszystkiego najlepszego i szczęśliwego nowego roku !!!