Recommended
0.0 hrs last two weeks / 26.5 hrs on record (4.0 hrs at review time)
Posted: Apr 5, 2023 @ 11:24am

Spíš než recenze to jsou dosavadní dojmy z technického stavu pár dní po vydání a pár nahranými hodinami.
Hra vyloženě průser už není, a dá se v pohodě hrát, ale je pravda, že v porovnání s ostatními porty, které v minulosti vyšly, jako např Uncharted 4 je TLOS ten nejhorší. Jako jeden z prvních problémů se kterým se člověk setká je prvotní nekonečné "načítání" shaderů, které mi zabralo asi 55 minut, takže člověk stihne si stihne udělat něco k jídlu, to jídlo i sníst, potom stihne vyvenčí psa a jako bonus si ještě stihne dát i sprchu. Dalším problémem je, že hra je poměrně nenažraná co se VRAM paměti týče, každopádně jelikož hru hraju na 1080p, tak jsem tenhle problém tak úplně neměl, a hra mi s RTX 3070 a R5 5600 běží na vysoké/ultra na +-60 fps bez DLSS/FidelityFX. Nejméně bylo asi 45 snímků a to při "náročnějších" scénách, jinak se to drží okolo 60 snímků což celkem "jde". Na závěr bych asi řekl, že i když ten technický stav není takový, jaký bych u takové hry čekal, tak to pro mě není nějaká katastrofa a proto dávám dosavadní dojmy jako kladné, každopádně pro někoho, kdo na tu hru vyloženě nespěchá a nebude mu vadit jí hrát až za nějaký ten čas později, tak bude možná lepší pár updatu počkat.
Comments are disabled for this review.