0.0 hrs last two weeks / 1,221.0 hrs on record (489.6 hrs at review time)
Posted: Aug 12, 2012 @ 6:24am
Updated: Jan 24, 2016 @ 3:50am

"9 klas, dobry balans, fajna grafika i wiele broni i czapek. Moje słowo 10/10 :)"
To u góry to moja recenzja na tym koncie z 2012. Teraz troszeczkę rozwinę tą recenzje.
Zaczne od tego że Steama założyłem po to żeby w nią grać 23/24 (nie pamiętam dokładnie xD) czerwca 2010 roku. Te konto jest od 2012 roku ,ponieważ mam nowy komputer a więc steama też mam nowego (w sensie steama tego założyłem w 2012 komputer i pokój mam od 2014). Nie ważne, ważne jest to że o tej grze usłyszałem już w 2009 roku. Oglądałem z niej trailery i jakieś tam gameplaye. Nie wiedziałem jak ją dostać aż do 2011 roku kiedy to dowiedziałem się o Steamie. W 2011 roku mój brat (patrz Im Nietsche Bietsche w moich znajomych) założył steama. I akurat wtedy gra weszła w tryb F2P. Odrazu ją pobraliśmy po czym gdzieś po miesiącu kupiliśmy Orange Box. A więc od tej linijki zacznę opowiadać o przeżyciach w tej oto grze. Wspomne jeszcze że łącznie mam w niej około 1200 godzin (patrz Im Nietsche Bietsche + moje godziny na tym koncie). Gra jest naprawdę ekstra. Mamy 9 klas każda klasa ma swój charakter i akcent danego kraju z jakiego pochodzi. Np. heavy ma akcent rosyjski a medyk niemiecki. Mamy eventy np. Scarry Halloween albo Christmas 2012 itp. Każdy mniejszy update naprawia błędy każdy trochę większy dodaje nowe czapki i miscy ("ubranka") a każdy większy update np. WAR, Sniper Spy, Love and War dodaje bronie, mapy, czapki, miscy i od cholery innych rzeczy. Niestety w 2015 roku wyszedł jeden update (nie pamiętam nazwy) wprowadzający ZJEBANE SKINY. Jakieś podnoszenie broni, SKINY, jakości broni i inne rzeczy wyjęte z csa. Jest to najgorszy dotyhczasowy update. Dalej zostanę przy tej grze choć by dodali RANGI I RANKEDY (no dobra jak dodadzą rangi i rankedy to ją odinstalowuje). No więc czas na finalny werdykt. A i wspomne że gra ma komiksową grafikę i jest zajebiście śmieszna (zwłaszcza Soldier) :D.
Plusy:
Humor
Grafika
Update'y (nie licząc tego ze SKINAMI)
Postacie
Fabuła ( tak to ma fabułe a nawet komiksy)
Minusy:
Ciężko się doszukać tu jakichkolwiek minusów może troszkę bugów pomimo częstych udpateów które je usuwają no i to że gra idzie w strone (SKINÓW) cs:go.
Ogólna ocena 9,5/10
Polecam serdecznie: