已评测

正在显示第 1 - 3 项,共 3 项条目
尚未有人觉得这篇评测有价值
总时数 53.8 小时
Democracy won!
发布于 5 月 5 日。 最后编辑于 5 月 6 日。
有 2 人觉得这篇评测有价值
总时数 559.1 小时 (评测时 232.4 小时)
Moje osobiste 11/10, gra która wydaje się prostym połączeniem platformówki i sandoboxa urzeka niesamowicie w detalach i dopracowaniu. A cała zawartość jaką oferuje dosłownie przytłacza. Nie zakładaj optymistycznie że jest to gra na kilkadziesiąt godzin, raczej powinieneś nastawiać się na kilkaset. Ten świat potrafi zauroczyć, a tempo rozgrywki mimo że w większości dyktowane przez gracza nie pozwala się nudzić. Kilka możliwych sposobów na styl grania, tak w grze jednoosobowej jak i multi czyni tą grę kompletną. Do tego dochodzi widoczna troska developerów o swoje dzieło i konsekwetna rozbudowa gry. Na dniach wychodzi wersja 1.3 która znowu powiekszy i ulepszy ten świat.

Plusy:
+ świetna pixelowa oprawa graficzna
+ dobra muzyka która dynamicznie się zmienia w zależności o kilku czynników
+ ogromna ilość przedmiotów, receptur oraz możliwośći artystycznego wyrażania siebie ;)
+ ciekawy rozbudowany i dopracowany świat
+ PvP
+ setki godzin gry i dobrej zabawy
+ Zróżnicowani bossowie, gdzie każdy wymaga odmiennego podejścia
+ gra dla każdego bez względu na płeć i wiek
+ cena, gra często jest na promocji gdzie można dostać ją za ~3 euro

Minusy:
- Generowane mapy mogłbyby być jeszcze większe (mimo że już są dość spore)
- Od pewnego momentu kiedy osiągniemy już prawie wszystko gra traci trochę ze swojego pierwotnego tempa i trudności, a główny cel (odkrywanie) traci na znaczeniu. Możliwe że dodany w 1.3 tryb ekspercki to zmieni.
- Nie każdy jest gotowy poświęcić tyle czasu ile ta gra wymaga, więc jeśli lubisz szybkie okazjonalne rozgrywki to Terraria raczej nie jest dla Ciebie.
发布于 2015 年 6 月 29 日。 最后编辑于 2015 年 6 月 29 日。
1 人觉得这篇评测有价值
总时数 1,284.9 小时 (评测时 867.8 小时)
nie ma lepszej gry na multi ! :)
发布于 2012 年 7 月 12 日。
正在显示第 1 - 3 项,共 3 项条目