Recent reviews by Gozdus

< 1  >
Warto kupić dla online. Jest zabawnie. 2000 graczy na taką mapę i coś się dzieje, nie to co w ets2 :)
Posted February 14, 2016.
1,628.1 hrs on record (418.7 hrs at review time)
CS:GO Review
Świetna gra na zabicie nudy. Polecam każdemu kto lubi ten dreszczyk emocji i tym którzy uwielbiają rywalizację. Tych rzeczy wam w tej grze nigdy nie zabraknie. Gra wymaga używania mózgu i posiadania dobrego refleksu, każdy krok musi zostać przemyślany dwa razy zanim zostanie wykonany, nie ma miejsca na błędy. Świetna gierka na wieczory z kumplami i na rozegranie soczystego TeamPlay'u. Grafika cieszy oko, a każde zwycięstwo daje nam dużo satysfakcji. Każdy gracz znajdzie odpowiednią broń dla siebie, a dodatkowo można ją upiększyć skinem lub naklejkami, oczywiście za opłatą, ale warto. Grę oceniam na 9pkt.

Ale byłem pijany jak to pisałem kilka lat temu. Nie wierzcie mi.
Posted March 6, 2015. Last edited April 24, 2023.
Polecam DiRT 3 każdemu kto lubi rajdy i ładne samochody. Model prowadzenia pojazdów jest przyjemny, grafika cieszy oko, a rozgrywka Online również jest na poziomie. Gra spodoba się też niedzielnym graczom wyścigów. W skali 1/10 daje tej grze 9 pkt. Gra godna polecenia :)
Posted February 28, 2015.
Świetna gra. Nie jest zbyt długa, ale wymaga myślenia :) Polecam dla ludzi lubiących gry w których trzeba używac mózgu.
Posted February 5, 2015.
< 1  >