Produkter

Seneste anmeldelser af bukrrCZ

< 1  2  3  4  5  6 >
Viser 1-10 af 55 forekomster
4 personer fandt denne anmeldelse brugbar
12.7 timer registreret i alt (11.7 timer, da anmeldelsen blev skrevet)
Mezi zmáčknutím tlačítka a provedením útoku/krytí je menší prodleva. Zvláštní je, že někdy Hellboy přerušil předešlý pohyb a udělal nový (z útoku do krytu) a někdy prostě si řekl "mrtad" a neudělal to. Jenže nepřátelé to zohledňují a neútočí najednou. Poskoci padnou na jednu ránu a útočí jen tehdy, když dostanou příkaz od velkýho smamkoudělajícíholásku.

Viděl jsem vývojáře na internetu, jak se hrdě hlásili k "hratelnosti PS2 her" a to bylo přesně to, co mě na tom bavilo. Obtížnost je nevyvážená a umírání kvůli zběsilým nevykrytelným kombíčkům znatelně vzroste ke konci hry. Pořídil jsem za 14e a nedoporučím asi nikomu (buď budete naštvaný na nedostatečnou hloubku roguelite mechanismů nebo na nedoladěný souboják), ale já jsem se v tom nějak našel a chuť rozkopat stůl nervama jsem dostal až někdy v posledních dvou hodinách.
Skrevet: 23. december 2023.
15 personer fandt denne anmeldelse brugbar
25 personer fandt denne anmeldelse sjov
0.0 timer registreret i alt
heštek normalizujte updaty za cenu plných her, nestíhám všechny svoje peníze sypat do battle passů a loot boxů
Skrevet: 10. november 2023.
7 personer fandt denne anmeldelse brugbar
2 personer fandt denne anmeldelse sjov
730.9 timer registreret i alt (59.7 timer, da anmeldelsen blev skrevet)
no je to FIFA bez licence FIFA, díky
Skrevet: 5. oktober 2023.
20 personer fandt denne anmeldelse brugbar
2 personer fandt denne anmeldelse sjov
21.5 timer registreret i alt (17.0 timer, da anmeldelsen blev skrevet)
Zamrzí technický stav a většina mechanismů je, jak se hezky nečesky říká, drsná kolem okrajů (žádný feedback při volitelných hádankách, většina puzzlů jde udělat úplně random, ukazovátko směru si ukazuje kam chce, zasekávání se v prostředí i o nepřátelé....), ale základ je zábavná střílečka v novém a zajímavém světě, který má nadhled a bere se decentně s humorem (tak nějak jsem si vzpomněl na Fable). Nabízí nemalou porci herního obsahu, jehož zábavnost samozřejmě vychází z toho, jestli vám přijde gunplay/spellplay? uspokojivý, protože akce je nemálo (jen tedy neeskaluje tak jak bych si představoval....Eternal to prostě není). UE5 je hezky flex, ale nebyl nutný. Arkham Knight s UE4 je po tolika letech tak krásná hra, že mě při pohledu na ní příjemně zabrní hráz. Za plnou cenu s čistým svědomím nedoporučím, ale na zkoušku v EA play nebo ve slevě musí brát každý, jenž si řekl "Doktor Strange místo Doomguye zní hrozně cool". Tohle je to nové IP, kterýmu by nebylo na škodu dát šanci.
Skrevet: 28. august 2023. Sidst redigeret: 28. august 2023.
5 personer fandt denne anmeldelse brugbar
1 person fandt denne anmeldelse sjov
2.9 timer registreret i alt
Název říká Zortch, level design říká Duke Nukem. Škoda čtvrté epizody. Chápu koncept, ale cca 8 minut na jednu epizodu z pěti je trestuhodně málo. Neuškodila by možnost zrušit přebíjení zbraně a instantně přepnout na jinou - některé situace byly ostrý.
Skrevet: 13. august 2023. Sidst redigeret: 13. august 2023.
7 personer fandt denne anmeldelse brugbar
21.4 timer registreret i alt (11.6 timer, da anmeldelsen blev skrevet)
Anmeldelse for emne med tidlig adgang
Jediný co by se dalo označit za "retro" je stylizace, hratelností je to moderní věc. Skákání, klouzání, lezení, kotvičkování, řezání, vylepšování a bullet time. To je jen část z toho co tenhle skvost nabízí. S každou novou zbraní jsem si říkal "tohle nejde trumfnout" a ono úplně bez problémů jo. A na rozdíl od většiny jiných stříleček, ve kterých se láká na super featuru a pak se ve skutečnosti použije 3x, není motorovka místo nohy ten případ. Totální náser věc.
Skrevet: 1. juli 2023.
17 personer fandt denne anmeldelse brugbar
18.1 timer registreret i alt (18.0 timer, da anmeldelsen blev skrevet)
jak se říká u filmu "konec dělá film" klidně bych to aplikoval i tady, prvních 7 kapitol docela utahaná nuda pokud je zkušenost s předešlým dílem ale ooo boy to zakončení...
Skrevet: 30. december 2022.
8 personer fandt denne anmeldelse brugbar
2 personer fandt denne anmeldelse sjov
11.1 timer registreret i alt (9.9 timer, da anmeldelsen blev skrevet)
Let's hope Starfield´s gonna be half as good
Skrevet: 18. december 2022.
20 personer fandt denne anmeldelse brugbar
28.1 timer registreret i alt (19.4 timer, da anmeldelsen blev skrevet)
nene, tohle není tak špatný jako třetí shadow warrior, tohle působí víc celistvě a je to cool af, takže když ne za plnou cenu, tak aspoň ve slevě za 20 a nelituješ ničeho
Skrevet: 30. november 2022.
9 personer fandt denne anmeldelse brugbar
1 person fandt denne anmeldelse sjov
34.3 timer registreret i alt (32.6 timer, da anmeldelsen blev skrevet)
"I did not write half of what I saw, for I knew I would not be believed"

ti co nehráli předešlé díly nebudou uspokojeni jako ti, co je hráli, ale i tak nikdo nebude ochuzen o tu popíči zábavu z hraní, tyhle herní skvosty se prostě musí kupovat, btw nathan drake by ode mě dostal blow job i kdyby o to nestál
Skrevet: 23. november 2022. Sidst redigeret: 24. december 2022.
< 1  2  3  4  5  6 >
Viser 1-10 af 55 forekomster