Recent reviews by BartesX

Nie polecam marowania pieniędzy na to coś. Nie jest to nawet gra. Ktoś sobie robi jaja i Steam pozwala na takie coś. To coś powinno zostać usunięte ze sklepu. Fabuły zero, trwała by może dwie minuty, gdyby nie to, że jest przeciągnięta na siłę.
Odradzam zakup tego szajsu!!!
Posted November 27, 2016.
1,250.2 hrs on record (743.8 hrs at review time)
CS:GO Review
Świetny tytuł do sprawdzenia się ze znajomymi i innymi graczami w sieci.
Sukces tej gry leży w jej prostocie i modelu grania wymagającym umiejętności.
Nie jest to randomowa gra jak BF lub CoD, gdzie praktycznie każdy może być dobry.
Na pochwałę, zasługuje ostatnie zainteresowanie grą ze strony producenta i ciekawe aktualizacje gry.

Niestety ma też parę wad:
Oficjalne serwery to jakiś żart, nie wiem po co są rangi, skoro one tak na prawdę nie odzwierciedlają skilla, tylko fart w połączeniu ze skillem, ale jednak fart odgrywa większą rolę. 64 tick, już jakieś 6 lat temu powinien być historią, a tymczasem pod koniec 2016 roku praktykuje je jeszcze Valve. Można by dać chociaż wybór, czy ludzie chcą się jeszcze męczyć na 64 tick, czy jednak wolą sobie pograć na normalnym serwerze. Żeby skorzystać z dobrodziejstw 128 tick trzeba szukać wśród serwerów społeczności lub osobnych klientów dla gry, np. Faceit.

Community w tej grze, to w jakiś 75% umysłowa padlina i piszczące do mikrofonów 10-12 latki.
Oczywiście normalnych osób nie brakuje i da się grać z osobami o normalnym IQ, ale granie z przypadkowymi graczami jest jak rosyjska ruletka, lepiej mieć własny team.

Pisząć o rosyjskiej ruletce, przypomniałem sobie o jeszcze jednym pozytywnym aspekcie gry. Otóż oferuje ona w trybie przyśpieszonym naukę języka Rosyjskiego. Myślę, że na rynku nie ma lepszych materiałów do nauki tego języka, także polecam dla osób uczących się.

Da się też nauczyć kilku innych języków, ale prym wiedzie język rosyjski.
Posted November 25, 2016. Last edited November 26, 2016.