Produtos
na conta

Análises recentes de ThatOwl

Exibindo entradas 1–4 de 4
6 pessoas acharam esta análise útil
2,439.3 horas registradas (2,438.1 horas no momento da análise)
yeah no, not anymore

quite literally unplayable due to cheating bots infesting official servers
Publicada em 27 de maio. Última edição em 3 de junho.
10 pessoas acharam esta análise útil
7.6 horas registradas (2.6 horas no momento da análise)
tl;dr - warto spróbować

Zdecydowanie widać postęp w porównaniu do pierwszego dema - wiele rzeczy uległo poprawie dzięki feedbackowi graczy.
Deweloperzy naprawdę słuchają społeczność i zgłaszane przez nią rzeczy, dzięki czemu wiele pozornie nieistotnych błędów zostaje naprawionych. Z takim podejściem symulator ma realną szansę na zostanie tym "najlepszym".

Demo pokazuje realne możliwości symulatora - fizyka pojazdów, jak zresztą i cała symulacja, stoją na bardzo wysokim poziomie. Wbudowane funkcje obsługi radiotelefonu, komunikacji z dyżurnymi ruchu i rewidentami taboru sprawiają, że jeszcze bardziej można poczuć się jak prawdziwy maszynista. Trasa, odwzorowana na stan z 2018, jest dobrze odtworzona, a modele charakterystycznych miejsc dają poczucie jakby naprawdę jeździło się po Górnym Śląsku.

Nadal jednak istnieją pewne rzeczy, które są do poprawy. Są one głównie związane z grafiką. W porównaniu do Train Sim World 2, wizualnie symulator wygląda gorzej oraz działa mniej stabilnie; LOD drzew i roślinności definitywnie jest do poprawy, odległość rysowania cieni również. Oświetlenie podczas dnia nadal wygląda trochę nienaturalnie (natomiast w nocy wygląda obłędnie).

Podsumowując, moim zdaniem warto dać szansę temu demu - prezentuje ono realny potencjał symulatora. Przed wyruszeniem w trasę, warto pobawić się ustawieniami graficznymi, szczególnie "gęstością roślinności" oraz jej ustawieniami LOD, ponieważ jest to największy pożeracz klatek na sekundę. Z niecierpliwością czekam na pełną wersję!
Publicada em 18 de dezembro de 2021.
2 pessoas acharam esta análise útil
243.1 horas registradas (11.5 horas no momento da análise)
Fajna gra o kreatywności. :) Gorąco Polecam!
Publicada em 28 de fevereiro de 2014.
2 pessoas acharam esta análise útil
82.6 horas registradas (26.0 horas no momento da análise)
Polecam
Publicada em 25 de dezembro de 2013.
Exibindo entradas 1–4 de 4